sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1)
muž zápasuZlatohlávek D.
fanoušciBojanovská H., Doležalová K., Tesaříková M.

Po dlouhé době výborně zachytal brankář Zlatohlávek a podržel tým. Podle toho vypadalo i celé utkání, kdy jsme se soupeřem drželi krok a měli i šance na vítězství. Hráčům Lajdorfovi, Chaloupkovi a i kapitánu Lesenskému ale vždy chyběl kousek ke vstřelení vítězné branky. Posledním zápasem jsme se tak rozloučili po 3 sezónách s účinkováním ve 2.třídě. Od příští sezóny hrajeme ve 3.třídě a chceme se snažit bojovat o návrat do 2.třídy.

soupeřJezdci B
skóre1:6
muž zápasuLesenský P.

Zápas s vedoucím celkem tabulky jsme takticky zvládli a tak nakonec o výsledku rozhodlo i střelecké štěstí. My jsme nastřelili 4 tyčky, zatímco soupeř dal vždy často i velmi hloupé góly a zaslouženě zvítězil. Alespoň čestný úspěch tak po krásné samostatné akci vstřelil kapitán Lesenský.

11. 06. 2007 - Novolíšeňská
soupeřGladiátors
skóre0:4
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.

Výkonem jsme plně prokázali příslušnost ke 3.třídě i když nutno podotknout, že na tom měl lví podíl i skvělý soupeř. Bez nadsázky lze říci, že tento tým patří jednoznačně mezí nejlepší čtyři s jakými jsme letos hráli. Již teď je tedy jasné, že náš tým pro příští sezónu sestupuje do 3.třídy !!

09. 06. 2007 - Svážná
soupeřTučňáci
skóre3:3
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (2)
fanoušciBojanovská H., Tesaříková M.

V tomto životně důležitém utkání jsme nedokázali udržet již dvoubrankové vedení a naprosto nepochopitelnými chybami nechávali soupeře vyrovnat. Nejvíce mrzí zaváhání hráče Lajdorfa, který umožnil vyrovnání na 3:3 jen několik málo minut před koncem zápasu. Na záchranu ve 2.třídě tak existuje již jen teoretická šance.

soupeřNapoleon
skóre0:1
kartyKlusáček J. (ŽK), Lajdorf M. (ŽK), Máša P. (ŽK, ČK), Vejlupek L. (ŽK)

Zápas nám herně vůbec nevyšel a téměř jsme si nevypracovali střeleckou příležitost. Velkou měrou k tomu přispěli i páni rozhodčí, kteří rozdávali žluté karty jako na trhu a ještě nás provokovali nesmyslnými výroky. Kapitán Lesenský je po zápase ohodnotil známkou 5, takže se vše bude zřejmě ještě projednávat u STDK.

02. 06. 2007 - Horní
soupeřParmagianni
skóre0:9
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Machálek J., Zlatohlávek D.
muž zápasuMachálek J.

Přestože jsme neměli nikoho na střídání, dovolil si hráč Knopp luxus spaní a probudil se cca 20 min. před začátkem zápasu !! Byl mu tedy zaplacen taxík ale to mu nestačilo a tak si doma zapomněl i trenýrky. Musel tedy hrát ve svých a na hřišti tak připomínal kašpárka. Celý první poločas jsme se soupeřem drželi krok a je velká škoda obrovské gólové šance hráče Chaloupky. Ve druhé půli jsme ale všichni začali dělat tradiční chyby a soupeř je nemilosrdně trestal. Výsledné skóre je trochu kruté, ale upřímně musíme přiznat, že dění na hřišti plně odpovídá.

26. 05. 2007 - Horní
soupeřHustopeče
skóre3:6
sestavaChaloupka T., Fanta M., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciLajdorf M. (1), Lesenský P. (2)
kartyLesenský P. (ŽK)
muž zápasuLajdorf M.
fanoušciBojanovská H., Doležalová K., Tesaříková M., Vlahovič M.

V zápase jsme se rychle ujali vedení 2:0, které jsme ovšem před poločasem ztratili díky třem hloupým osobním chybám a i díky smůle, kdy soupeř vstřelil náhodný gól. Potom se nám nedařilo vrátit se do zápasu, když soupeř proměnil všechny své příležitosti a dnes nepříliš jistého Zlatohlávka prostřeloval ze všech pozic. Výborný výkon předvedl hráč Lajdorf hrající svoje jubilejní 300. utkání v dresu Raz Náraz a byl po utkání zvolen nejlepším hráčem.

soupeřBolest
skóre0:1

Utkání výrazně ovlivnil brankář Zlatohlávek, který čekal na úplně jiném hřišti. Po svém příchodu na druhý poločas navíc nebyl koncentrovaný, hrál velmi nervózně a nedokázal se dostat do zápasu. V utkání jsme byli jasně lepším týmem, ale nedokázali jsme proměnit řadu vyložených šancí které bravurně zneškodňoval soupeřův gólman. I sám soupeř po utkání konstatoval, že měli prostě jen štěstí.

05. 05. 2007 - Svážná
soupeřBlue Flames
skóre2:7
střelciMáša P. (2)
muž zápasuMáša P.

V zápase tým nezvládl úvod a hráč Lajdorf celé utkání. Po jeho nepochopitelných minelách padly hned 4 branky a tak o zisku nějakých bodů nemohla být ani řeč. Oba čestné úspěchy týmu vstřelil velmi aktivně hrající hráč Máša, který si v posledních duelech drží stabilní vysokou formu.

soupeřAgora
skóre3:1

Bojovné utkání ve kterém šlo přímo o body pro záchranu jsme i přes řadu neproměněných příležitostí dokázali urvat všechny 3 body. Svůj 90. zápas v brance odehrál hráč Machálek a předvedl skvostný výkon. Kapitán Lesenský ke svému výbornému výkonu přidal navíc i mazácký gól skoro přes celé hřiště a byl tedy po právu vyhlášen hráčem utkání.

28. 04. 2007 - Svážná
soupeřMakro
skóre2:3
sestavaChaloupka T., Fanta M., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciKnopp R. (1), Vejlupek L. (1)
kartyVejlupek L. (ČK)
muž zápasuChaloupka T.
fanoušciBojanovská H., Doležalová K., Myšulka R., Tesaříková M.

Vyrovnaný souboj o záchranu rozhodlo lepší proměňování šancí na straně soupeře. Při snaze o záchranu situace bohužel zezadu fauloval hráč Vejlupek a po právu tak uviděl červenou kartu, bude tedy chybět v příštím utkání. Výjimečný výkon předvedl hráč Chaloupka, který byl téměř u všech podstatných akcí a byl naprosto po zásluze vyhlášen hráčem utkání.

soupeřComix B
skóre5:2
střelciKnopp R. (2), Lesenský P. (1), Máša P. (1), vlastní gól (1)
kartyFanta M. (ŽK), Vejlupek L. (ŽK)
muž zápasuKnopp R.

Soupeře jsme jednoznačně přehráli a jen řada neproměněných šancí zapříčinila, že výsledné skóre nebylo ještě vyšší. Po zranění se vrátil hráč Knopp a předvedl jeden z nejlepších zápasů své kariéry !!

14. 04. 2007 - Svážná
soupeřBosonohy B
skóre1:3
sestavaChaloupka T., Fanta M., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.

Hráč Machálek oslavil svůj 300. zápas v dresu RN !! a stal se tak druhým hráčem, který pokořil tuto hranici. Ve velmi vyrovnaném zápase nás nejprve 2 hrubé chyby v obraně během necelé půlminuty, hlavně ale neproměňování vyložených šancí. Z dnešního dne tak odcházíme bez zisku byť jen jediného bodu a to rozhodně není začátek jaký potřebujeme.

soupeřKormidlo
skóre3:8
střelciChaloupka T. (1), Vejlupek L. (1), vlastní gól (1)
muž zápasuVejlupek L.

U posledních dvou zápasů chyběl delegát utkání a tak tuto funkci zastával zraněný hráč Knopp. Jasně lepší soupeř nám nedal ani nejmenší šanci pomýšlet na zisk bodů a zaslouženě zvítězil.

soupeřPoclain B
skóre3:5
střelciFanta M. (1), Máša P. (2)
kartyMáša P. (ŽK)

Z tohoto utkání jsme chtěli získat nějaké body, ale po klasických chybách jsme opět prohráli.

11. 11. 2006 - Horní
soupeřMakro
skóre0:6
sestavaKlusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
muž zápasuVejlupek L.
fanoušciBojanovská H., Tesaříková M.

Souboj s přímým soupeřem v boji o záchranu se nám vůbec nevydařil, což zkazilo kapitánu Lesenskému jeho jubilejní 300. utkání v dresu Raz Náraz.
Utkání dvou rozdílných poločasů v plné nahotě vyzdvihlo naši nemohoucnost a neuvěřitelnou smůlu v koncovce. Podzim tak končíme na 13.místě pouhý 1 bod nad sestupovými příčkami.

skóre1:0
sestavaKlusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.

Opět jsme neproměnili řadu šancí i když tentokrát na tom měl velkou zásluhu vynikající gólman soupeře, jenž za vzezřením Pláničky ukrýval mrštnost jaguára a skvělé čtení hry.
V závěru nás soupeř hodně zatlačil a cenné tři body jsme udrželi hlavně díky neuvěřitelným zákrokům brankáře Zlatohlávka, který ukázal všem pochybovačům, kdo že je nejlepší gólman v týmu !!

skóre1:3
střelciMáša P. (1)

Za holomrazu a nekřesťansky brzo jsme zahájili 3-zápasový den. V utkání jsme byli lepším týmem a prohráli díky již tak proslule chabé koncovce. My jsme měli zhruba 6 gólovek, soupeř asi 4 šance.

30. 10. 2006 - Horní
skóre4:5
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Klusáček J. (2), Lajdorf M. (1)
kartyLajdorf M. (ŽK), Lesenský P. (ŽK), Machálek J. (ŽK)
muž zápasuKlusáček J.
fanoušciBojanovská H., Doležalová K., Vlahovič M.

V tomto utkání jsme po úvodní nepozornosti opět dokázali hráčem Klusáčkem po krásné individuální akci srovnat a po skvělém uvolnění v pokutovém území dokonce strhl vedení na naši stranu hráč Lajdorf. Netrvalo ovšem dlouho a začal opět úřadovat rozhodčí Kulpa, který nejen že opět rozdal několik žlutých karet (Lajdorf, Lesenský i Machálek) za protesty, ale dokonce i provokoval hráče Raz Náraz výroky typu : „mohl bych Vás vyloučit všechny, kdybych chtěl a já asi chci a možná a taky...” Zdecimovaný tým se i přesto vzchopil a dokázal ještě 2x zvrátit nepříznivý vývoj. V závěrečném náporu při snaze o vítězný gól nás ale soupeř „naučil” jak má vypadat opravdový protiútok dvou na jednoho, kdy byli bránící hráč Lajdorf i brankář Zlatohlávek dvojici útočníků spíše k smíchu.
Po takticky a hlavně psychicky nezvládnuté sobotě se tak tým propadá v tabulce stále více směrem ke dnu.

skóre2:5
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (2)
kartyLesenský P. (ŽK), Máša P. (ŽK, ČK)
muž zápasuLesenský P.
fanoušciBojanovská H., Doležalová K., Tesaříková M., Vlahovič M.

V utkání jsme drželi se soupeřem krok a byli i o něco lepší až do doby, kdy začal úřadovat rozhodčí „kulva” Kulpa. Velmi rychle nám zapískal šestý faul a tím umožnil soupeři srovnat. Díky naprosto neomluvitelnému zkratu hráče Klusáčka, který se „pomstil” hrubým faulem se pak soupeř dostal z dalšího trestného kopu i do vedení.
V dalším průběhu jsme se pak již neovládli a po diskusích s nemohoucím rozhodčím obrdželi po žluté kartě kapitán Lesenský, který si tak pokazil skvělý výkon a 2 vstřelené branky a navíc i zlý muž sestavy hráč Máša, který byl za další „žlutý” faul následně i vyloučen čímž hloupě oslabil tým ve druhém utkání.

28. 10. 2006 - Horní
skóre0:1
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
muž zápasuKlusáček J.

Soupeř nepředvedl v zápase takřka nic a vyhrál !! Motorová myš Vejlupek a dobré prolínání obranných a útočných řad (což je v podání našeho týmu rovno zázraku) chvílemi přivádělo soupeře k zoufalství. Naše úpěšnost v zakončení pak zase přiváděla k zoufalství naše fanoušky. Nakonec tak o opatrném utkání, ve kterém jsme měli jasně navrch a zasloužili jsme si vyhrát, rozhodla \"zlatá chybka\" v podobě špatně postavené zdi, která splnila pohádková tři přání v podobě bodů soupeři.

skóre4:2
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (3)
kartyKnopp R. (ŽK)

V první půli jsme dle pravidla nedáš-dostaneš nedali ze tří dobrých možností gól a dva dostali. Ve druhém poločase jsme ale soupeře doslova rozemleli krásnými kombinacemi a přesnou a tradičně důraznou koncovkou šutéra Lesenského. Brankář Zlatohlávek opět vytasil z rukávu několik skvostných zákroků a tak lze pochválit celý tým za krásné 3 body, jenž byly potřeba jako sůl !!

21. 10. 2006 - Svážná
skóre4:6
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (4)
fanoušciBojanovská H., Doležalová K., Myšulka R., Tesaříková M.

V tomto druhém zápase s papírově mnohem těžším soupeřem jsme zvládli začátek a překvapivě dlouho drželi krok. V jednu chvíli to dokonce i vypadalo na možný zisk všech tří bodů, ale tradiční stupidní chyby nás opět srazily. Soupeř dokázal vsítit během 90 vteřin dvě branky a znovu otočit skóre ve svůj prospěch. Stále se tak držíme na dně tabulky a v posledních 5 zápasech musíme bezpodmínečně bodovat !!!

skóre2:6

Velmi oslabený tým se snažil a kdyby v úvodu proměnil všechny gólové příležitosti, možná by se utkání vyvíjelo jinak. Jakmile se ale podařilo běhavějšímu a početnějšímu soupeři vyrovnat už poté utkání jasně dominoval. Padlo mu do branky téměř vše a na řadě zbytečných gólů se spolupodíleli jak hloupými chybami hráči v poli, tak i nejistým výkonem brankář Zlatohlávek. Ten vykazuje dlouhodobě nestabilní výkony a bohužel pro tým střídá excelentní výkony s mizernými.

07. 10. 2006 - Horní
skóre2:2
sestavaChaloupka T., Fanta M., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (1)
muž zápasuZlatohlávek D.
fanoušciTesaříková M., Vlahovič M.

V tomto utkání jsme chtěli získat všechny 3 body, ale od úvodu se nám nedařila kombinace a problémy nám dělal i velmi běhavý a nepříjemný soupeř. Po malém soustředění během přestávky se gólman Zlatohlávek předvedl v úplně jiném světle než tomu bylo v úvodním duelu a zejména díky němu jsme neprohrávali po prvních 5 minutách o tři branky. Celé utkání se neslo ve znamení soubojů uprostřed hřiště, samotných šancí bylo poskrovnu. Po prvním gólu soupeře jsme odpověděli malým náporem kdy se do 2 gólovek dostal agilní Chaloupka. Nejprve trestuhodně minul, ve své druhé šanci ale nezaváhal a nekompromisní ranou prostřelil hostujícího brankáře. Poté se prosadil i tradiční střelec Lesenský a náš tým se stáhl. Nápad bránit jednogólový náskok v posledních 10 minutách se však ukázal jako neuvážený a naše opatrná hra tak pustila do té doby ne tak výrazného soupeře do jasné převahy. Tu využil 3 minuty před koncem ke vstřelení vyrovnávací branky a sebral nám tak naději na plný bodový zisk. Nadále tedy zůstáváme na samotném dně tabulky a velmi proto bude záležet na dohrávce dvou úvodních zápasů.

skóre4:6
střelciKlusáček J. (2), Lesenský P. (2)
muž zápasuMáša P.
fanoušciTesaříková M.

Hráč Knopp opět nezklamal a čekal na nás na hřišti Svážná přestože se hrálo na Horní !! Přišel tak o celý poločas a mužstvo přemýšlí o možnosti paměťového implantátu.

V tomto vyrovnaném duelu jsme bojovali se soupeřem do poslední chvíle. V okamžiku, kdy jsme drželi vedení jsme ale neproměnili 2 obrovské příležitosti kdy nejprve Lesenský nastřelil tyč a poté hráč Knopp orazítkoval břevno. Místo pojištění náskoku tak dokázal soupeř využít své šance a v závěru dokonce otočit skóre ve svůj prospěch. Špatný výkon předvedl také brankář Zlatohlávek, který v tomto zápase ani zdaleka nebyl oporou kterou tým potřebuje.

23. 09. 2006 - Svážná
skóre2:6
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciKlusáček J. (1), Lesenský P. (1)
fanoušciBojanovská H., Doležalová K., Tesaříková M.

V tomto utkání jsme vůbec nedodrželi taktické pokyny a po fatálních chybách, které nepředvádějí snad ani dorostenci nechali soupeře utéct na rozdíl 3 branek. Poté jsme už utkání i přes enormní snahu v níž vynikal zejména "muž s železnými plícemi" Vejlupek nedokázali s utkáním nic udělat.

skóre2:5
střelciMáša P. (2)

V utkání s papírově mnohem silnějším soupeřem jsme dvě třetiny utkání drželi krok, poté se ale prosadil Patrik Holomek a poté co jsme otevřeli hru nás soupeř potrestal dalšími dvěma trefami. Výkon, který jsme předvedli tak byl velmi dobrý ovšem k zisku bodů nevedl.

09. 09. 2006 - Svážná
skóre1:1
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciKnopp R. (1)
kartyVejlupek L. (ŽK)
muž zápasuKnopp R.

V první polovině bojovné utkání se odehrávalo spíše ve středu hřiště a až v závěru poločasu se z ojedinělé střelecké příležitosti radoval soupeř, když skvělý zákrok brankáře Zlatohlávka nepodpořila obrana, která nechala dorážet útočníky soupeře.

Ve druhém dějství jsme již byli jasně lepším týmem a soupeře přitiskli před vlastní branku. Naše neschopnost proměnovat vyložené šance však vyústila pouze v jediný úspěch po přesné střele hráče Knoppa.

Zisk 4 bodů je příjemný, ovšem remíza ve druhém zápase je pro nás vzhledem k průběhu utkání spíše ztrátou.

soupeřAgora
skóre5:1
střelciChaloupka T. (1), Klusáček J. (1), Lesenský P. (2), Vejlupek L. (1)

300. utkání Raz Náraz !!!

V tomto duelu jsme soupeře jasně přehráli a takřka nepustili do hry. Za již rozhodnutého stavu 4:0 se soupeř uchýlil ke hře v pěti bez brankáře. To vedlo k našemu pátému gólu do prázdné branky, ale i k čestnému úspěchu soupeře v poslední minutě utkání. Radost tak byla pokažena famózně chytajícímu brankáři Zlatohlávkovi, který tak již poněkolikáté přišel smolně o čisté konto.

Po delší době se na hřiště vrátil také hráč Chaloupka a předvedl vynikající výkon, který při svém prvním dotyku s míčem korunoval i úvodní brankou střetnutí !