sestavaChaloupka T., Fanta M., Knopp R., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (2)
muž zápasuLesenský P.
fanoušciBojanovská H., Doležalová K., Tesaříková M.

V první polovině utkání nás i přes hloupé chyby brankáře Zlatohlávka podržel střelec Lesenský a proto jsme drželi remízu 2:2, ve druhém poločase jsme ale nedokázali potrestat chyby soupeře a naopak po vlastních zaváháních v obraně dvakrát inkasovali. Nakonec jsme museli přiznat, že soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě. Nakonec jsme ale neodešli z prázdnou, protože kapitán Lesenský se stal nejlepším střelcem turnaje !! Naše dobré výkony jsou navíc i dobrým příslibem před blížícím se zahájením jarní části ligy !

31. 03. 2007 - Okruh
soupeřČervený Drak
skóre1:1
sestavaChaloupka T., Fanta M., Knopp R., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelcivlastní gól (1)
fanoušciBojanovská H.

Do utkání jsme vstupovali s vědomím pouze jediného hráče na lavičce opatrně, ale již po 5 minutách nás uklidnila vlastní branka soupeře. My jsme ovšem dostali podobně hloupý gól a utkání se tak nakonec skončilo remízou. K našemu překvapení nám však 3 body stačily a tak postupujeme do čtvrtfinále !

soupeřLions
skóre1:1
sestavaChaloupka T., Fanta M., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1)

Se soupeřem se dalo hrát a tak první půle byla spíše v naší režii. Poté byl ale po nenápadném faulu soupeře zraněn ve velmi dobré formě hrající hráč Lajdorf a mužstvo tak muselo myslet spíše na obranu. To se vymstilo několik málo minut před koncem, kdy si po skrumáži před brankou nešťastně kopl míč do vlastní branky sám gólman Zlatohlávek. Dobře rozehrané utkání jsme tak nakonec dovedli pouze k remíze.

soupeřBB Press
skóre0:0
muž zápasuZlatohlávek D.

Poctivý výkon s nepříjemným soupeřem mohly rozhodnout obě strany, ale ani jeden z útočníků nedokázal překonat tentokrát bezchybné gólmany. Hráč Zlatohlávek nastoupil již ke svému 150. zápasu v dresu Raz Náraz a toto jubileum oslavil parádně svým 10. zápasem bez obdržené branky !!

25. 03. 2007 - Okruh
soupeřCasino Líšeň
skóre3:1
sestavaChaloupka T., Fanta M., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (2), Vejlupek L. (1)
kartyLesenský P. (ŽK)
muž zápasuVejlupek L.

Do zápasu s jasně nejlepším týmem skupiny jsme vstupovali s respektem, který však ke všeobecnému údivu trval jen několik prvních vteřin. Hned od úvodu jsme totiž soupeře jasně přehrávali a svou převahu dokázali vyjádřit i gólově. V závěru jsme se sice dostali pod očekávaný tlak, nepustili jsme však tým Casina k častému zakončení a také byl vždy na svém místě výtečný brankář Zlatohlávek.
Postupujeme tedy ze třetího místa do osmifinálové skupiny !!

soupeřDeportivo
skóre3:2
sestavaChaloupka T., Fanta M., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLajdorf M. (2), Máša P. (1)
muž zápasuLajdorf M.

Hráč Chaloupka nastoupil ke svému 250. utkání v dresu Raz Náraz !! a jak je již tradicí plnil tedy roli kapitána. Tým podal bojovný a krásný výkon, kdy předváděl šikovné futsalové kombinace na které jeho fanoušci nejsou až tak zvyklí. A když navíc přidal hráč Lajdorf výkon, kterým plně odčinil zaváhání z předchozího zápasu, těšily získané tři body dvojnásob.

soupeřMadrid
skóre2:2
kartyChaloupka T. (ŽK)
fanoušciDenková P.

Velmi dobře odehraný zápas jsme měli i vyhrát, když kapitán Lesenský strhl vedení na naši stranu zhruba devadesát vteřin před závěrečným hvizdem. Tři body se však \"nelíbily\" hráči Lajdorfovi, který fatální chybou umožnil protivníkovi během několika málo sekund opět srovnat skóre.

soupeřPegas
skóre2:3
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (1)
kartyLesenský P. (ŽK), Máša P. (ŽK)
muž zápasuKnopp R.

V mnohem vydařenějším utkání jsme prohráli vinou dvou hrubých chyb, více mrzí zejména \"přesná\" přihrávka brankáře Zlatohlávka, který si zřejmě trochu popletl dresy.

soupeřI-center
skóre1:2
střelciMachálek J. (1)
muž zápasuMachálek J.

Zápas proti nejslabšímu týmu jsme absolutně promrhali a ostudně prohráli. Nutno ovšem přiznat velký díl zásluhy na tomto výsledku brankáři týmu I-center, který byl jednoznačně nejlepším hráčem v týmu soupeře.