skóre2:13
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Zlatohlávek D.
střelciKlusáček J. (1), Máša P. (1)
fanoušciZlatohlávková P.

Jasný favorit skupiny a pravděpodobně i celého turnaje, tým Senior přijel zřejmě v plné sestavě z divize a bylo to znát ve všech jeho zápasech. My jsme ovšem propadli úplně ve všem a výsledkem tak je ostudný debakl, který jen o jeden jediný gól nevyrovnal naši největší porážku. Počtem obdržených branek (13) jsme ovšem tento nelichotivý rekord vyrovnali. Závěrem tak lze říci, že tento turnaj byl jedním z našich nejhorších vystoupení za posledních několik let.

soupeřDFC Brno
skóre3:7
střelciKlusáček J. (1), Lesenský P. (1), Máša P. (1)

Do utkání jsme doslova vletěli a po několika minutách vedli už 3:1 kdy jsme naplno využili aktivní napadání soupeře. Potom jsme ale polevili a hlavně absolutně nedokázali pokrýt šutéra v jejich řadách s číslem 9. Tento vysoký hráč s neuvěřitelným dynamitem v noze se prostě během zápasu 5x obtočil kolem našich obránců a vstřelil pět výstavních gólů. Výsledkem tak je prohra 3:7, která vypadala hodně hloupě.

soupeřMáničky
skóre0:1

Bojovné a velmi vyrovnané utkání ve kterém jsme neproměnili řadu šancí. Vypadalo to, že zápas rozhodne jediný gól na jedné či druhé straně a to se také nakonec stalo, když asi 2 minuty před koncem rozhodl nejlepší hráč soupeře průnikem přes tři naše hráče. Po více než roční pauze zaviněné vážným zraněním se do branky postavil gólman Zlatohlávek a je nutno přiznat, že předvedl velmi solidní výkon. Pro případné ligové zápasy ale musí výrazně zlepšit výhozy a rozehrávání míčů vůbec.