skóre3:5
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciKlusáček J. (1), Lesenský P. (2)
muž zápasuKlusáček J.

Proti týmu z krajského přeboru jsme si příliš velké naděje nedělali, zápas ovšem vypadal úplně jinak. Soupeř nastoupil v oslabené sestavě a tak kapitán Klusáček který nastoupil ke svému jubilejnímu 200. utkání v dresu RN a proto tým vedl zavelel k odvážné hře. Sám byl za svou aktivní a skvělou hru po zápase vyhodnocen jako nejlepší hráč týmu. Až do stavu 3:3 byla hra naprosto vyrovnaná a nebýt zákroků soupeřova gólmana mohli jsme se dostat i do vedení. Pak si však neodpustil zbytečnou kličku na vlastní polovině šutér Lesenský a soupeř tuto chybu ihned potrestal. V závěrečném pokusu o vyrovnání nejprve nedokázal zblízka prostřelit soupeřova brankáře aktivní Chaloupka, poté využili hráči Pískovny našeho vytažení do útoku a zápas rozhodli svým pátým gólem.

soupeřŘečkovice B
skóre2:1
střelciKlusáček J. (1), Lesenský P. (1)
kartyChaloupka T. (ŽK)
muž zápasuZlatohlávek D.

Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a jen díky nevyužití vypracovaných šancí neskončilo utkání vyšším rozdílem. Naprosto perfektně jsme ale po celou dobu zvládali hru takticky a proto je konečné skóre i velkou měrou výsledkem našich zkušeností.

14. 03. 2009 - Svážná
soupeřBotafogo
skóre3:0
sestavaKlusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1), Vejlupek L. (1), Chaloupka T. (1)
kartyVejlupek L. (ŽK)
fanoušciBojanovská H., Lesenská M., Veselá A.

Zápas jsme začali obrovským náporem ze kterého pramenila i vedoucí branka a nastřelení neuvěřitelných tří tyček během prvních 4 minut utkání. Potom jsme trochu vyklidili pole a soupeř se dostal do řady šancí, které neproměnil jen díky fantastickým zákrokům brankáře Zlatohlávka. Ten podržel tým v pravé chvíli a po zásluze je také vyhlášen hráčem utkání. V druhé půli jsme z řady šancí dokázali proměnit ještě dvě, krásná byla zejména branka dnes velmi produktivního Vejlupka, který je tak se dvěma zásahy společně s tradičním zakončovatelem Lesenským střelcem dne !

soupeřD.G.B.
skóre2:9
střelciLesenský P. (1), Vejlupek L. (1)
muž zápasuChaloupka T.

Jasně lepšího soupeře jsme posadili na koně i zbytečně hloupými chybami v úvodu (exceloval zejména Lajdorf). Po poločase 6:0 jsme tak poté, co soupeř rezignoval na jakékoliv bránění dokázali celkovou prohru pouze trochu zmírnit. Jubilejní 350. utkání odehrál srdcař Chaloupka !!! Svoji 50. branku v dresu RN pak vstřelil hráč Vejlupek !!

28. 02. 2009 - Svážná
soupeřDiablos
skóre1:2
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1)
muž zápasuLesenský P.
fanoušciVeselá A., Zlatohlávková P.

Naprosto neuvěřitelné utkání. Po neproměnění asi 5 velmi dobrých šancí skóroval soupeř v podstatě z jediné vážnější příležitosti v prvním poločase, který tak vyhrál 1:0 Ve druhé půli jsme zvýšili své úsilí, vyrovnali a vrhli všechny síly do vstřelení vítězné branky. Soupeř se bránil našemu obrovskému tlaku jen s vypětím všech sil ale výsledkem byly jen tři nastřelené tyčky a dvě situace, kdy hráči soupeře vykopávali míč doslova z brankové čáry. Asi minutu před koncem se pak opakovala situace z první půle, kdy z naprosto ojedinělého možná i jediného brejku soupeř vstřelil svůj druhý a také vítězný gól. Sice jsme utkání prohráli, můžeme však být až na proměňování šancí velmi spokojeni s předvedenou hrou.

soupeřLúzers
skóre1:0
střelciMáša P. (1)

Zápas jsme mohli zvládnout i snadněji, proměnit více z řady vypracovaných šancí. Po delší době tým hrál v plné sestavě a na hřišti to bylo vidět. Protože jsme však místy velmi dobré kombinace nedokázali gólově zakončit, musel tak výhru 1:0 kdy se jako jediný při dorážce prosadil hráč Máša podržet zejména brankář Zlatohlávek sice pouze několika o to však důležitějšími zákroky.

07. 02. 2009 - Svážná
soupeřHB Torshávn
skóre2:3
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Máša P., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1), Máša P. (1)
kartyMachálek J. (ČK)
muž zápasuMachálek J.

Utkání se starými známými nedopadlo podle našich představ. Nedokázali jsme proměnit neuvěřitelné množství gólových šancí. Soupeř měl výtečného brankáře i obrovskou porci štěstí. Potom začaly úřadovat tradiční hloupé chyby v obraně, kdy zejména Lajdorf opět exceloval. Nakonec jsme tak i přes závěrečnou snahu a hru bez gólmana nevyrovnali. Naopak při brejku soupeře fauloval Machálek pronikajícího útočníka a tak nemohlo nastat nic jiného než červená karta, kterou také obdržel.

soupeřFlamengo
skóre6:4
střelciChaloupka T. (1), Knopp R. (2), Lesenský P. (3)
muž zápasuKnopp R.

Divoké utkání ve kterém padlo dohromady 10 branek jsme dokázali dovést do vítězného konce. Proměnili jsme téměř všechny vypracované šance a soupeře prostě jen přestříleli. Velkým příslibem je forma brankáře Zlatohlávka, který se po zranění vrací do sestavy a toto bylo jeho první soutěžní utkání po 1,5 roce. Měl spoustu výborných zákroků a na vítězství má lví podíl.

21. 02. 2008 - Svážná
soupeřBučovice
skóre3:5
sestavaChaloupka T., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (2)

Zápas jsme byli nuceni odehrát bez možnosti střídat a to v situaci kdy hráči Chaloupka a Lajdorf nebyli v nejlepší kondici, Lajdorf dokonce stále beroucí antibiotika. Hra podle toho i vypadala, nicméně hlavním důvodem naší prohry byli velmi hloupé chyby ať už v obraně nebo při špatných výhozech brankáře Zlatohlávka. Naprosto neomluvitelné jsou pak absence hráčů Máši a Vejlupka, kteří bez jakéhokoliv vysvětlení prostě k utkání vůbec nedorazili. Tuto záležitost bude tým ještě následně řešit.