výsledky

sezóna 2009/2010
Rio de Čučo Cup 2009

02. 08. 2009 - Čučice
soupeřPruti Přibice
skóre0:1
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Máša P., Trenz T., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
kartyMáša P. (ŽK)
fanoušciVeselá A.

V tomto utkání šlo o souboj o přímé postupové místo do play off. Proto byl nasazen i dvouplicní motorový klenot Vejlupek, který šetří únavová zranění před začátkem sezony a tak v turnaji nenastoupil. Ani přes enormní snahu jsme však kromě žluté karty pro hráče Mášu nedocíli kýženého výsledku a opět po těsné prohře 0:1 odcházeli bez bodu. Turnaj tak pro nás skončil, s jeho výsledkem a předvedenou hrou však můžeme být opět spokojeni.

02. 08. 2009 - Čučice
soupeřSVP Příbor B
skóre0:1
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Máša P., Trenz T., Zlatohlávek D.
fanoušciVeselá A.

První utkání druhého dne mužstvo posílil i agilní Chaloupka, který se nemohl účastnit úvodu turnaje. Se soupeřem jsme drželi krok a jen vinou dvou neproměněných šancí, kdy zejména otočka Lesenského po brance volala, jsme odešli s těsnou porážkou 0:1 bez zisku bodů.

01. 08. 2009 - Čučice
soupeřSlatiňáci
skóre1:1
sestavaKnopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Máša P., Trenz T., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1)
fanoušciVeselá A.

V tomto utkání jsme už měli jistotu postupu ze skupiny a proto se jednalo o přímý souboj o druhé místo v tabulce. V pohledném utkání plném osobních soubojů i technických kousků jsme po většinu zápasu prohrávali 0:1, vyrovnat se nám podařilo až v posledních vteřinách zápasu. Byla to však jedna z nejhezčích branek našeho týmu v historii a to zejména díky fantasticky rozehranému rohovému kopu. Knopp našel milimetrovou přihrávkou naprosto nepokrytého Lesenského a tomu tak z metru stačilo před prázdnou brankou jen nastavit nohu. Hráč Knopp tak stylově oslavil své 400. utkání v dresu RN a zařadil se mezi hrající legendy týmu.

01. 08. 2009 - Čučice
soupeřŠamani Ketkovice
skóre1:0
sestavaKnopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Máša P., Trenz T., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1)
fanoušciVeselá A.

Zápas na jednu branku se divákům prostě musel líbit. Neuvěřitelnou smůlu a nastřelených 6 nastřelených tyček nakonec protrhl minutu před koncem opět bývalý kapitán Lesenský a tím rozhodl a naprosto zaslouženém zisku tří bodů.

01. 08. 2009 - Čučice
soupeřLuxury Brno
skóre2:1
sestavaKnopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Máša P., Trenz T., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (2)
fanoušciVeselá A.

Bojovné utkání s velmi mladým a početným kolektivem na straně soupeře. V tomto zápase jsme však dokázali naplno prodat své zkušenosti a vyhrát díky dobře zvolené taktice. O oba zásahy do černého se postaral tradiční šutér Lesenský. Je ovšem nutno přiznat, že při proměnění penalty za stavu 1:1 při něm stáli všichni svatí.

01. 08. 2009 - Čučice
soupeřReal Starobrno
skóre1:5
sestavaKnopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Máša P., Trenz T., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1)
fanoušciVeselá A.

Jak už je u našeho týmu tradicí, první utkání na Rio De Čučo máme tragické. Jedinou branku našeho týmu vstřelil šutér Lesenský, který tuto branku hned stylově oslavil zastrčením dudlíku do úst. Dal tak najevo radost nad první brankou vstřelenou po narození svého syna Kryštofa.Nyní jsme byli herně vyrovnaným soupeřem. Výsledek tak je obrázkem našich neproměněných šancí nikoliv skutečnosti, že by nás soupeř o tolik přehrál. Ke svému vůbec prvnímu soutěžnímu utkání v dresu Raz Náraz nastoupil i talentovaný mladík Tomáš Trenz, kterého vedení testuje pro případné rozšíření ligového kádru !!