skóre2:4
střelciLesenský P. (2)
muž zápasuMachek L.
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Machek O., Popelářová B., Rakovský L., Veselá A.

Ve druhém zápase proti prvnímu týmu tabulky jsme předvedli úplně jiný výkon. Výbornou defenzívou podpořenou i aktivním Lesenským vepředu jsme dokázali držet se soupeřem krok a výsledkem byl stav 2:2 po poločase. V brance nastoupil Machálek, který nahradil zraněného Zlatohlávka i on se však v prvním poločase zranil a tak musel mezi tři tyče dokonce Machek. Ten předvedl, že je v brance velmi platným hráčem a řadu jeho zákroků lze označit za opravdu špičkové. Soupeř ale s postupem času získával stále více ze hry a dostal se do vedení 3:2. Když pak krásně kopnutý přímý kop z kopaček Lesenského skončil jen na tyči o pár minut později a našem chybně rozehraném rohovém kopu určil soupeř konečné skóre na 4:2. I příští rok budeme hrát druhou třídu, otázkou je které věci musíme upravit, zlepšit či úplně změnit tak abychom se vyvarovali problémů, které nás dost výrazně trápili v jarní části sezony.

soupeřWest Žab
skóre1:8
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciLajdorf M. (1)
muž zápasuKlusáček J.
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Machek O., Veselá A.

Zápas proti týmu West Žab jsme naprosto nezvládli a po tragickém výkonu jsme se srovnatelným týmem ostudně vysoko prohráli. Výborný výkon hráče Klusáčka jsme my ostatní ničím nepodpořili a hrubé chyby na celém hřišti soupeř v klidu trestal.

12. 06. 2011 - Komárov
soupeřBarum
skóre3:10
sestavaChaloupka T., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J.
střelciLesenský P. (3)
muž zápasuChaloupka T., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J.
fanoušciLesenská M., Lesenský K., Popelářová B., Rakovský L.

Ve druhém zápase nám už síly ubývaly velmi rapidně, přesto jsme dokázali poločas držet poměrně slušný stav 3:5 z našeho pohledu. Ve druhé půli jsme ale už opravdu nestíhali čehož soupeř dokonale využil a výsledné skóre je tak velmi vysoké. Fenomenální střelec Lesenský si dovolil i v tomto složení další hattrick a vstřelil tak svůj již 700. gól v dresu Raz Náraz !!!.

soupeřČervený Drak
skóre3:4
fanoušciLesenská M., Lesenský K.

Přestože jsme hráli pouze v pěti, tedy bez možnosti střídat, soupeř se přizpůsobil našemu tempu a když si Lesenský dělal se zádaky protivníka co chtěl bylo po poločase neskutečné skóre 2:2. Ve druhé půli jsme se ale nevyhnuli několika chybám a také nám přece jen ubývaly síly rychleji než soupeři. Ten se tak dostal do dvoubrankového vedení. Kanonýr Lesenský sice ještě snížil na 3:4 z našeho pohledu, ale jeho další možnosti se už neujaly stejně jako následné standardní situace a tak jsme těsně prohráli.

29. 05. 2011 - Komárov
soupeřLamy
skóre2:1
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Rakovský L., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Machek L. (1)
muž zápasuMachek L., Zlatohlávek D.
fanoušciLesenská M., Lesenský K., Machek O., Popelářová B.

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a výsledkem byl i vedoucí gól. Poté však vynikající brankář soupeře skvěle zlikvidoval řadu našich šancí soupeř znenadání vyrovnal. Začali jsme být nervózní a velmi důležitými zákroky nás podržel Zlatohlávek. Nakonec jsme se ale radovali ze zisku 3 bodů, když se po dobré cloně ostatních hráčů zkušeně prosadil Machek. Další body jsme získali díky kontumaci za odhlášený tým Kampa a tak díky 6 bodovému zisku z tohoto víkendu máme jistotu účasti ve 2.třídě i do příští sezóny už 4 zápasy před koncem !! Teď se tedy můžeme zaměřit již jen na to abychom si zbylá utkání opravdu užili a pokusili se o co nejlepší závěrečné umístění v tabulce !!

22. 05. 2011 - Řečkovice
soupeřUFO Sika
skóre3:3
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (1), Machálek J. (1)
kartyLesenský P. (ŽK)
muž zápasuMachálek J.
fanoušciChaloupková H., Lesenská M., Lesenský K., Machek O., Popelářová B., Veselá A.

Vzhledem k vývoji utkání dobrý bod, vzhledem k síle soupeře naprostá ostuda !! V úvodu určil jasný ráz utkání brankář Zlatohlávek, který předvedl takové dvě minely v krátkém sledu po sobě, jaké se většině gólmanů nepovedou za celou sezónu. Psychicky rozladěný tým pak ještě hloupě nabídl soupeři i třetí branku a tak jsme záhy prohrávali už 0:3. Celý druhý poločas jsme proto hráli power play, které jsme proti unavenému soupeři zahráli velmi dobře. Dokázali jsme vyrovnat a řada dalších šancí volala dokonce po zisku všech tří bodů, což se nakonec bohužel nepodařilo. Tým ale ukázal svoji sílu a to je super.

soupeřSunday
skóre4:4
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (2), Rakovský L. (1)
muž zápasuRakovský L.

Tradiční derby s týmem Sunday se neslo v duchu pěkného futsalu s řadou šancí na obou stranách. Vzhledem k počtu šancí a dobré celoplošné hře jsme si zasloužili vyhrát, ale jeden hráč byl dnes proti. Přes smolaře Lajdorfa se totiž dnes soupeřovi hráči dokázali dostat hned 3x k zakončení, které skončilo brankou. Výsledná remíza je příjemným ziskem bodu z dobrého zápasu. Škoda, měli jsme i na víc.

15. 05. 2011 - Řečkovice
soupeřFlamengo
skóre3:2
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1), Rakovský L. (2)
fanoušciKryštofová M., Lesenská M., Popelářová B., Veselá A.

Velmi důležitý zápas, ve kterém jsme nutně museli vyhrát pro zajištění a setrvání v klidnějších patrech tabulky jsme celkem zvládli. Po celou dobu jsme měli územní převahu, kterou korunovaly i tři krásné branky v síti soupeře. Vidět byl především dnes dopředu velmi aktivní Rakovský. I přes chybu a rychlou odpověď soupeře gólem na 3:2 jsme závěr s přehledem dohráli bez toho aniž bychom soupeři umožnili uvažovat o jakékoliv šanci na vyrovnání. Zisk 4 bodů je dobrou injekcí a tak po tomto víkendu panuje v našich řadách spokojenost.

soupeřMitra B
skóre2:2
střelciLesenský P. (1), Machek L. (1)
muž zápasuVejlupek L.
fanoušciKryštofová M., Lesenská M., Popelářová B.

Zápas s Mitrou B nám vcelku vyšel a díky dvěma připraveným gólům jsme v průběhu druhého poločasu dokonce sahali po třech bodech. Soupeř ale začal hrát power-play a zle nám zatápěl v obraně, z tohoto tlaku nakonec vytěžil i vyrovnávací branku. Následné dvě dobré šance Lesenskému bravurně vychytal „náhradní” gólman, který tam zůstal ještě ze hry bez brankáře a tak jsme se nakonec rozešli smírně.

08. 05. 2011 - Řečkovice
soupeřOrel Řečkovice B
skóre2:3
fanoušciLesenská M., Lesenský K., Popelářová B., Veselá A.

Zápas jako přes kopírák. Opět jsme odehráli velmi slušný zápas a na začátku druhého poločasu to vypadalo i na zisk bodů, opět jsme ale neubránili dvě standartky a v útoku nevyužili žádnou z vypracovaných šancí a tak jsme i tentokrát o branku chudší nezískali ani bod.

soupeřXXX
skóre2:3
střelciLesenský P. (1), Vejlupek L. (1)

Zápas proti týmu XXX prověřil naše schopnosti a ukázal zatím největší slabiny se kterými se v jarní části sezóny musíme potýkat. Jsme velmi slabí v útočné části a máme dost vážné problémy s bráněním standartek soupeře. Přes velmi kvalitní výkon nás tak soupeř zase o jeden gól přetlačil a jsme tedy bez bodu.

01. 05. 2011 - Řečkovice
soupeřCapalík
skóre1:2
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciKnopp R. (1)
fanoušciPopelářová B., Veselá A.

Ve druhém zápase jsme se chtěli pokusit o zisk všech tří bodů, to se nám však bohužel vůbec nepovedlo. Po další brance dnes neskutečně úspěšného střelce Knoppa jsme dokonce vedli, dvěma chybami jsme však soupeři umožnili vývoj zápasu otočit. Nejvíce mrzí šťastný gól v závěru, který znamenal zisk všech 3 bodů pro našeho soupeře. Jejich útočník byl sice pokryt prudký centr z rohu ho však nastřelil do prsou tak šťastně, že se odrazil do horního růžku naší svatyně. V závěru jsme zkoušeli power-play ale i díky zmatenému Knoppovi jsme ji nebyli schopni takřka ani rozehrát. Ve výborném světle se předvedli navrátilec v brance Zlatohlávek a opora našich řad Klusáček, který v tomto zápase odehrál své jubilejní 250.utkání v dresu Raz Náraz !! Příští zápasy tedy už musíme naplno bodovat, abychom se zbytečně nezačali propadat ligovou tabulkou.

soupeřIncident
skóre2:2
střelciKnopp R. (2)
muž zápasuKnopp R.

Zápas s vedoucím celkem naší tabulky se nám velmi podařil. Díky výborné obraně a kvalitnímu přebírání hráčů jsme dokázali po celé utkání držet krok. Na jedinou vážnější chybu v obraně, kterou soupeř okamžitě potrestal gólem na 2:1 v náš neprospěch jsme dokázali odpovědět a díky dnes velmi střelecky aktivnímu Knoppovi jsme tak získali velmi důležitý bod.

17. 04. 2011 - Řečkovice
soupeřBystrc
skóre1:3
střelciLesenský P. (1)
fanoušciAmbrož M., Ambrož Š., Ambrožová A., Lesenská M., Lesenský K., Veselá A., Kryštofová M.

Zápas s týmem bojujícím o postup do 1. třídy nedopadl vůbec špatně. Dokázali jsme dokonce dlouho držet se soupeřem krok. Hráči Bystrce však předvedli s jakou jednoduchostí lze proměňovat šance, my jsme si naopak téměř žádné nevytvořili a nemohli tak pomýšlet na body. Hned v úvodu se navíc zranil hráč Klusáček jehož nepřítomnost na hřišti byla znát. Naštěstí máme dva týdny pauzy, takže věříme, že do příštího kola bude v pořádku. Hráčem utkání byl jednoznačně zvolen Vejlupek, který svým nenapodobitelným způsobem lítal celoplošně po hřišti k čemuž dnes přidal i ofenzivně laděný výkon, který se všem moc líbil.

07. 11. 2010 - Komárov
skóre1:2

Na poslední zápas podzimu nás přišli povzbudit i fanoušci Kryštof a Martina, ale bohužel moc důvodů k radosti neměli. Zápas nám nevyšel herně a absolutně jsme nezvládli hlavně proměňování šancí. V prvním poločase jsme totiž byli jasně lepším týmem a jediná vstřelená branka z nejméně 5 vyložených šancí je žalostně málo. Soupeř pak dvěma slepenými góly ve druhém poločase utkání otočil a my jsme nedokázali vyrovnat ani při závěrečné power play. I přes prohru ale přezimujeme na skvělém 5. místě tabulky, což je výsledek který daleko předčil veškerá naše očekávání.

31. 10. 2010 - Komárov
skóre1:1
sestavaChaloupka T., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciRakovský L. (1)
kartyVejlupek L. (ŽK)
muž zápasuZlatohlávek D.

Jeden z nejtěžších zápasů na podzim. Soupeř byl velmi běhavý ale hlavně hrál tvrdě a agresivně na hranici faulů. Dokázal nám tak zápas doslova znechutit a navíc přidal i fantastickou hru s využitím brankáře na vrcholu pětiúhelníku. Protože jsme nedokázali v první půli využít své šance více než jednou, byl druhý poločas velmi těžký. Hra s gólmanem v poli nás doslova přikovala na vápno a tak jsme zbytek utkání spíše odbránili. Nakonec se soupeři podařilo vyrovnat a je nutno přiznat, že výsledná remíza je pro nás rozhodně dobrým výsledkem. Tým tak drží šňůru již 6 zápasů v řadě, kdy jsme neprohráli !!

skóre4:4
střelciLesenský P. (4)
kartyMachek L. (ŽK)
muž zápasuLesenský P.

Zápas se slavným soupeřem byl pro nás opravdovým Žabinským derby. Rozhodně jsme však nechtěli prodat kůži lacino a to se rozhodně podařilo. Soupeř projevil své kvality hned v prvním poločase na obě jeho branky však dokázal odpovědět šutér Lesenský. Začátek druhého poločasu jsme vyloženě prospali a po dvou hloupých chybách prohrávali už 2:4. Dnes nezadržitelný Lesenský si však v obraně soupeře dělal doslova co chtěl a tak opět srovnal na 4:4. Když pak Bažant v jasné šanci netrefil branku a na druhé straně se Lesenského pokus odrazil od tyče, rozešli jsme se smírně. Získaný bod s takto silným soupeřem je pro nás velmi cenný a řadíme ho velmi vysoko. Co dodat ? Snad vzkaz pro Myšáka: škoda žes neviděl koncert našeho šutéra :-)

24. 10. 2010 - Komárov
soupeřBarum
skóre4:0
střelciLesenský P. (2), Rakovský L. (2)
fanoušciChaloupka Š., Chaloupková A., Chaloupková H., Popelářová B., Veselá A.

Ve druhém zápase proti nám nastoupil sice slabší, ale o to nepříjemnější soupeř, který se snažil o rychlou celoplošnou hru s důrazem a neustálým pohybem. My jsme s tím měli ze začátku mírné problémy, ty však utnul krásnou ranou ze křídla agilní Rakovský. Poté jsme již nasadili naši klasickou hru, kdy se dostáváme do šancí a trpělivě čekáme na odměnu v podobě dalších branek. Výsledné skóre 4:0 je pro soupeře možná trochu kruté, je však faktem, že po taktické i herní stránce jsme jej prostě jasně přehráli. Ziskem dalších 6 bodů se tak po odehraných 12 kolech vyhupujeme na naprosto nečekanou 4. příčku v tabulce se ztrátou 5 bodů na druhé, tedy postupové místo !!

skóre3:1
střelciKlusáček J. (1), Lesenský P. (1), Machek L. (1)

Zápas s velmi dobrým soupeřem jsme dokonale zvládli a svou pozornou obranou a trpělivou hrou se soupeři pomalu vzdalovali ve skóre až na 3:0. Potom vzali vývoj hry do utkání oba rozhodčí zejména pak náš „oblíbenec” Kulpa, který svými nepřesnými výroky a neobjektivním posuzováním stejných zákroků soupeři umožnil hned dva kopy ze vzdálenosti 10m. Ani jeden z nich však protivník nedokázal využít a tak se ujala jen jedna z jeho střel při závěrečném náporu. Nepřesné výroky rozhodčího Kulpy dostaly do varu hráče Lesenského, který se rozčiloval nad nejednoznačným posuzováním zápasu tak dlouho, až si vykoledoval zbytečnou žlutou kartu. Uklidňovat ho musela hned trojice spoluhráčů a i ti měli co dělat, aby spravedlivě rozčileného šutéra zvládli. Nutno přiznat velké štěstí v podobě nastřelených tyčí a fantastické zákroky gólmana Machálka, zaslouženou výhru jsme ale již nepustili.

10. 10. 2010 - Komárov
soupeřKampa
skóre8:3
sestavaKnopp R., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Rakovský L., Vejlupek L.
střelciKnopp R. (2), Lesenský P. (3), Machek L. (1), Rakovský L. (1), Vejlupek L. (1)
fanoušciPopelářová B.

I do druhého zápasu jsme vstoupili sebevědomě, nedokázali jsme se však dlouho prosadit a z našeho platonického tlaku tak skóroval pouze Lesenský. Po polačase tak stav 1:1 nenasvědčoval nijak jednoduchému průběhu tohoto utkání. Druhý poločas jsme však přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a soupeř prostě nestačil. Za stavu 5:1 jsme sice na chvíli polevili v koncentraci a nechali protivníka snížit až na 5:3, potom jsme však zase začali hrát a přidali další tři branky. Kromě tradičně gólového Lesenkého se tentokrát prosadili všichni hrající hráči a soupeř mohl být nakonec rád, že se skóre nepřehouplo do dvouciferné podoby. Co dodat? Skvělá hra - skvělý výsledek - maximální spokojenost !

soupeřLamy
skóre4:0
střelciLesenský P. (3), Rakovský L. (1)
muž zápasuMachálek J., Rakovský L., Vejlupek L.

Zápas s týmem ze spodních pater tabulky jsme zvládli na jedničku. Trpělivou hrou jsme soupeře neustále tlačili do defenzívy a postupně přidávali branky. Nejprve se hattrickem prosadil šutér Lesenský, pak chytrou dorážkou završil skóre i výborně hrající Rakovský. Druhý jmenovaný byl také společně s další motorovou myší Vejlupkem a výtečným brankářem Machálkem vyhlášeni jako muži utkání.

03. 10. 2010 - Řečkovice
skóre5:6
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Rakovský L., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Klusáček J. (1), Lesenský P. (3)

Souboj mezi námi a týmem Sunday měl všechny parametry dobrého derby. 11 branek, dobrá hra, napětí až do konce. Bohužel pro nás jsme ve všech 11 brankách měli výraznou měrou prsty my. Soupeř nevstřelil prakticky žádný svůj gól bez toho aniž bychom mu šanci připravili na zlatém podnose vlastními chybami. Nedůslednost při odkopech, přihrávky do jasných šancí a dva zbytečné fauly, to vše znamená, že naše skvělá hra nepřinesla tentokrát ani jeden bod. A to mrzí dvojnásob, protože skvělého Lesenského doplňovali i ostatní a Sunday zejména ve druhé půli nevěděli co s námi. Další kaňkou je pak zranění hráče Lajdorfa, který má pohmožděný nebo natržený lýtkový sval. Snad nebude týmu chybět dlouho.

skóre3:3
střelciKlusáček J. (1), Lesenský P. (2)

První zápas jsme měli s neuvěřitelně běhavým soupeřem dost problémy a to zejména v prvním poločase. Protivník však nedokázal kromě tyček a zahozených šancí svou aktivitu dát najevo i gólově a tak po typické "langošovině" pět vteřin před koncem, jsme po poločase vedli 2:1. Když potom po rychle rozehraném rohu chytře zvýšil Klusáček už na 3:1 začal být soupeř nervózní, hádat se mezi sebou a vypadalo to, že bychom mohli upsět. Nakonec ale rozhodla chyba při nepokrytí zcela volného útočníka u tyčky - 2:3 a také velmi dobře umístěná a i šťastná střela, která prošla houštinou několika těl až do branky. S remízou 3:3 můžeme být spokojení, to že soupeř vyrovnal až 40 vteřin před koncem je však opravdu škoda.

26. 09. 2010 - Řečkovice
skóre3:2
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (2)

Umístění našeho druhého soupeře, který byl se stejným počtem bodů jen o jedno místo nad námi dával tušit, že by i druhé utkání mohlo přinést nějaké body. Opak byl pravdou a v prvních pěti minutách jsme v podstatě jen němě sledovali řádění běhavého, technického, rychlého a na první pohled nezastavitelného soupeře. Tým Mitry B se rychle dostal do vedení a nebýt fantastického Zlatohlávka a dobře postavených tyčí mohlo být i mnohem hůř. Když pak v závěru poločasu z ojedinělé akce srovnal Lesenský, rovnalo se to malému zázraku. Druhý poločas jsme začali mnohem aktivněji a soupeři jako by trochu došel dech. Hra se vyrovnala a po další skvělé samostatné akci dokonce strhl vedení na naši stranu opět šutér Lesenský. Když soupeř rychle odpověděl vyrovnávacím gólem zareagoval hned po rozehrávce Machek a po výborné samostatné akci po čáře našel před brankou Chaloupku, který hrající v naprosto neskutečném laufu opět nekompromisně zavěsil jako by to byla ta nejjednodušší věc na světě. Poté jsme asi 12 minut úporně bránili tento těsný náskok. Soupeř nastřelil dvě břevna a naprosto nepřekonatelný Zlatohlávek v brance doslova čaroval. Asi poprvé v historii Raz Náraz jsme tak nakonec po úporném boji vyhráli v utkání s jasně lepším soupeřem. Zisk 6 bodů nás naprosto bezpečně posunul tabulkou vzhůru daleko od pásma sestupu.

skóre6:2
střelciChaloupka T. (2), Lesenský P. (3), Machek L. (1)
muž zápasuChaloupka T.

Ze zápasu jsme díky postavení soupeře v tabulce chtěli zisk tří bodů, než jsme se však stihli rozkoukat prohrávali jsme 2:0, když soupeři vyšli oba první útoky. Nesložili jsme ale zbraně a do poločasu dokázali vyrovnat po samostatné akci Lesenského. Ve druhé půli jsme začali hrát pressing a soupeře doslova zničili. Akce po osách Rakovský-Lesenský-Chaloupka a Rakovský-Lajdorf-Chaloupka byly přímo skvostné a hráč utkání s číslem pět na dresu se ve svých tutových pozicích zachoval jako špičkový střelec. Výsledné skóre 6:2 jsme nečekali, ale přesně vystihuje dění na hřišti v druhém poločase, který jsme vyhráli zaslouženě 5:0 !!

12. 09. 2010 - Řečkovice
skóre3:3
střelciLesenský P. (2), Machálek J. (1)

Druhé utkání jsme zvládali mnohem lépe a v prvním poločase prakticky nepustili soupeře do hry a ujali se po zakončení Lesenského i vedení 1:0. Nepochopitelný výpadek na začátku druhého poločasu však umožnil soupeři nás doslova zmáčknout a otočit skóre v náš neprospěch. Lesenský znovu srovnal na 2:2, hned z následného protiútoku však znovu soupeř využil naši nedůslednou obranu a ujal se vedení. V závěrečné snaze o vyrovnání jsme zkusili variantu hry bez brankáře a kapitán Machálek hrající falešného gólmana se z vrcholu útočného pětiúhelníku fantasticky trefil pod břevno !! Nakonec jsme tak z velmi dobře rozehraného zápasu urvali jen bod a i ten měl vzhledem k vývoji druhého poločasu cenu zlata.

soupeřXXX
skóre0:5
fanoušciLesenská M., Lesenský K., Popelářová B.

V zápase jsme inkasovali hned z prvních dvou střel dvě branky a rázem to bylo 0:2 Je ale nutné přiznat, že soupeř byl jednoznačně lepší a zejména v koncovce nás vyloženě vyučoval. Naše zmatky v rozehrávce mu navíc jen pomáhaly. Celkový výsledek je sice trochu krutý, ale je nutno přiznat, že tentokrát jsme neměli ani na remízu a prohráli jsme naprosto zaslouženě. Výborný výkon předvedl v obou dnešních zápasech navrátilec Machek, který byl v tomto zvolen jako nejlepší hráč.

05. 09. 2010 - Řečkovice
skóre0:4
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
muž zápasuRakovský L., Vejlupek L.
fanoušciChaloupka Š., Chaloupková A., Chaloupková H., Lesenská M., Lesenský K., Popelářová B., Veselá A.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti týmu, který hrál loni 1.třídu a bylo to znát. Soupeř byl aktivnější a jasně nám ukázal jak se proměňují šance. My jsme měli i dost smůly v koncovce a tři nastřelené tyče nás dělily od alespoň čestného úspěchu. Jako muži zápasu byli vyhlášeni naše „motorové myši” v záloze - neúnavná a aktivní dvojice Vejlupek a Rakovský. Druhý jmenovaný sice je i autorem vlastní branky, to však na jeho výborném výkonu nic neubírá. Zisk tří bodů a předvedená hra nás tak opravňuje po tomto víkendu ke spokojenosti.

skóre3:1
kartyRakovský L. (ŽK)

Vstup do sezóny jsme zvládli na jedničku !! Prvních pár minut nám sice trvalo zvyknout si na mnohem vyšší tempo druhé třídy, pak jsme ale využili našich tradičních zbraní - skvělé defenzívy a šutéra Lesenského. Ten hattrickem rozhodl o výsledku a byl zároveň vyhlášen i mužem zápasu.