sestavaChaloupka T., Knopp R., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Vejlupek L.
střelciLesenský P. (1)
kartyChaloupka T. (ŽK)
muž zápasuMachálek J.

Odložené pohárové utkání jsme odehráli proti týmu BB Press ve kterém působí hráči s mnohem vyšší soutěže což bylo patrné hned od úvodního hvizdu. V první půli jsme však fantasticky zvládali obranu a výsledkem tak bylo skóre 1:0. Díky řadě zranění v našem týmu jsme však nastoupili jen s jedním mužem na střídání a tak jsme v závěru odešli fyzicky, čehož soupeř dokonale využil a nasázel nám 8 branek. Co vadilo dnešnímu zápasu ale nejvíce byly hloupé a hádavé výroky protivníka, který místo radosti ze samotné hry řešil spíše kdo má na ruce prstýnky a podobné nesmysly.

28. 09. 2010 - Kneslova
soupeřAttack
skóre4:4
sestavaChaloupka T., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J.
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (2), Machek L. (1)
kartyMachek L. (ŽK)

Zápas prvního kola poháru jsme hráli za deště na promočeném hřišti Kneslova v Černovicích a to ještě navíc pouze v 5 hráčích bez možnosti střídat. Překvapivě jsme však drželi krok a nebýt zbytečných chyb myslím, že utkání bychom vyhráli v daleko větším klidu. Vedení jsme se ujali po prudké střele Lesenského, kterou gólman soupeře jen vyrazil a pro Chaloupku v jeho současné formě nebyl nejmenší problém uklidit míč do sítě - 1:0. Potom však vzal vývoj poločasu do svých rukou, nebo spíše nohou Lajdorf. Nejprve špatným autem nabídl míč soupeři jehož evidentní zpracování rukou rozhodčím kupodivu nevadilo a tak mohl jít sám na brankáře, čehož beze zbytku využil - 1:1. O několik minut později nebyl opět Lajdorf dostatečně důrazný v souboji a z brejku dvou na jednoho soupeř opět trestal - 1:2. Když ke konci poločasu navíc zapadla do spodního rohu branky i prudká pumelice z hranice vápna, nevypadalo to s našimi šancemi nejlépe - 1:3. Hned na úvod druhé půle však dnes výborný Lesenský vybojoval faul a z následného přímého kopu se slovy „pusť mně k tomu, já dám gól” snížil s přehledem Machek - 2:3. Poté se prosadil dvěma typickými akcemi s využitím těla i techniky Lesenský a těsně před koncem jsme tak rázem otočili na 4:3 v náš prospěch !! Pak se však bývalý kapitán a šutér v jedné osobě pozapomněl postarat o svého hráče při autu soupeře a ten naprosto sám před brankou neměl potíž s doklepnutím střílené přihrávky ze strany do odkryté části naší branky - 4:4. Utkání tak dospělo až k penaltovému rozstřelu, ke kterému byli z každé strany vybráni tři exekutoři :

1.penalty
- soupeř netrefil branku
- Machek precizně uklízí míč k tyči

2.penalty
- soupeřovu ránu doprostřed Machálek s přehledem kryje
- Chaloupka přesně k tyči rozhoduje o našem postupu !!

Postupujeme tak do 2.kola poháru, kde se utkáme s týmem BB Press. Toto utkání, které mělo být původně odehráno již dnes bylo kvůli počasí odloženo.