skóre1:2
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J.
střelciMachek L. (1)
fanoušciLesenská M., Lesenský K., Veselá A.

Do čtvrtfinále jsme dostali známý tým Lamy, který v naší 2.C třídě okupuje od začátku soutěže sestupové příčky a zcela jasně jsme tak mysleli na snadný postup do semifinále a boj o medaile. Předvedený výkon však byl jen ostudou Raz Náraz kterou viděla řada známých osobností ať už z řad fanoušků či soupeřů. První poločas jsme nepředvedli naprosto nic a jen se přizpůsobili bezkrevné hře soupeře. Na začátku druhého dějství jsme tým Lam zmáčkli na vlastní polovině a jen naše střelecké zoufalství kdy jsme neproměnili ani jednu z pěti šancí tváří tvář gólmanovi znamenala, že po vůbec prvním útoku v zápase se Lamy ujaly vedení 1:0. Centr z vlastní poloviny doputoval až před naši branku, kde nám nepochopitelně volný útočník soupeře ukázal jak se má proměňovat. V následné power play se vzápětí trefil Machek a srovnal na 1:1. Místo kýženého vítězství jsme ale 3 minuty před koncem opět neskutečným kiksem darovali soupeři další gól a dokonce i vítězství v celém zápase. Po dalším centru skoro přes celé hřiště se totiž prosadil nikým nehlídaný hráč, který si dovolil i luxus dorážky, když jeho hlavičku Machálek bravurně zneškodnil. Celkový dojem je tak jedná velka ostuda, frustrace a zklamání. Pro ligu se musíme vzchopit a předvádět tam naprosto jiné výkony.

soupeřFC Tembo United
skóre2:2
střelciLesenský P. (1), Machek L. (1)

Další zápas jsme opět měli přijatelného soupeře a bohužel pro nás pokračovali i v nemastném neslaném výkonu. Vyvrcholením byla opět řada nedotažených šancí a vyrovnávací gól soupeře asi minutu před koncem kdy nepříliš prudký pokus gólmana při power play prošel houštinou těl do branky až z poloviny hřiště. Vzhledem k odhlášení jednoho z týmu ze soutěže nám však i tato remíza vynesla 1. místo v tabulce B a jasný postup do čtvrtfinále.

soupeřFC Hombres Brno
skóre3:2
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (2)

Hned první zápas s velmi slabým soupeřem dal tušit, že jsme nepřijeli v nijak oslnivé formě. Přestože byl soupeř výrazně slabší, vlastní nepřesností a zmatkem v obraně jsme mu ze dvou neškodně vypadajících akcí dovolili utkání velmi zdramatizovat. Je pravdou, že měl i velkou dávku štěstí v podobě tří nastřelených tyčí a břevna, nicméně vítězný gól jsme vybojovali až několik vteřin před závěrečným hvizdem. Tři body taky byly dobré, výkon už tolik ne.