sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Rakovský L.
střelciLajdorf M. (1), Lesenský P. (1)
kartyMachek L. (ŽK)
muž zápasuMachek L.
fanoušciPopelářová B., Veselá A.

Dnes jsme na postup prostě neměli. Soupeř měl ve svých řadách mnohem techničtější a lepší hráče a hned od začátku bylo patrné, který tým je na hřišti lepší. Škoda neproměněných šancí v prvním poločase, ve druhém jsme už byli naprosto neškodní. Orel Obřany byl lepším týmem a postoupil naprosto zaslouženě. Výstavní branku vstřelil ještě v závěru hráč Lajdorf, když si parádně naběhl na Rakovského roh. Branka sice neznamanala víc než kosmetickou úpravu skóre, přesto patří mezi naše nejhezčí góly v celé Zimní Lize.

06. 03. 2011 - Střelice
soupeřLitrpůl
skóre4:4
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Klusáček J. (1), Lesenský P. (1), Machálek J. (1)
fanoušciPopelářová B.

Zápas ve velmi slušné sestavě na naší straně proti jasně nejhoršímu týmu soutěže, který navíc hrál ve čtyřech bez možnosti střídat ! Výsledek 4:4 mluví za vše. Ostuda, hanba, tragédie...

soupeřStars Vyškov
skóre0:5

Neuvěřitelný zápas !! V naprosto vyrovnaném utkání jsme nedokázali zakončit ani jedinou ze slibných šancí, zatímco soupeř naopak dal góly prakticky ze všeho co vypracoval. Ani nejvyloženější pozice jsme nedokázali přetavit v branku a bez vstřeleného gólu se samozřejmě body nezískávají.

27. 02. 2011 - Střelice
soupeřJuve
skóre5:8
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLajdorf M. (1), Lesenský P. (3), Machek L. (1)
muž zápasuLajdorf M., Lesenský P.

Tento zápas byl zajímavý hned z několika důvodů. Jednak v dresu soupeře nastoupila řada hráčů, kteří jeho dres neoblékají a svou kvalitou vysoko přesahují hranice této soutěže. Možná i to byl jeden z důvodů, proč byly oba jejich dnešní zápasy kontumovány. Pro přesnost našich záznamů však tento zápas vedeme ve statistikách přesně tak jak probíhal, tedy jako prohru 5:8 Snažili jsme se držet krok, bohužel však dnes opravdu neměl svůj den brankář Zlatohlávek, který si po dlouhé době plné skvělých výkonů prostě vybral slabší chvilku. Přejeme mu všichni, aby se zase vrátil do předchozí formy a těšíme z faktu, že i přes laciné góly jsme tento zápas odehráli se zdviženou hlavou. Po téměř roce se opět střelecky prosadil i hráč Lajdorf.

soupeřNebovidy
skóre1:5
střelciLesenský P. (1)
muž zápasuVejlupek L.

Zápas se silným soupeřem jsme i přes pozdní příchod výborně začali a hned z první akce se ujali vedení 1:0. Téměř celý poločas jsme dokonce soupeře drželi na uzdě, pak se však velmi laciných branek nevyvaroval Zlatohlávek, který pustil během tří minut tři góly a tím bylo prakticky po zápase. Na jakýkoliv zvrat jsme už neměli dost kvalit ani sil.

20. 02. 2011 - Střelice
soupeřStřelice
skóre5:4
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Rakovský L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (4), Machek L. (1)
muž zápasuLesenský P.
fanoušciVeselá A.

Po debaklu z prvního zápasu jsme se obávali ještě větších problémů v utkání s agresivním, běhavým a technickým týmem domácích Střelic. S pozornou obranou, vystřízlivělým Zlatohlávkem a probuzeným šutérem Lesenským jsme však dokázali překvapivě držet krok a celkem s přehledem se dostat až ke stavu 4:2 v náš prospěch. Potom jsme však velmi lacino náskok pustili a za stavu 4:4 se mohlo zdát, že dobře rozehrané utkání ztratíme. Pak však zaúřadovala dvojice Lesenský - Machek, která svoje rodeo v brankovišti soupeře završila vítězným gólem utkání, který vsítíl hráč Machek za nemalého přispění svých genitálií. Tak či tak je zisk 3 bodů z dnešního dne velmi dobrý a drží nás někde ve středu tabulky.

soupeřFC Atraps
skóre1:9
střelciKlusáček J. (1)
muž zápasuChaloupka T.

Zápas se sympatickým týmem FC Atraps, který organizuje tuto fantastickou Zimní Ligu se bohužel vůbec nepovedl. Nejdříve dorazil v dost zuboženém stavu brankář Zlatohlávek po dle vlastních slov „skvělém sobotním plese v Syrovicích”, potom jsme během zápasu kazili co šlo. Sám gólman pustil nejméně 4 laciné góly, o další 3 se postarala strašidelná obrana a protože se nedařilo ani v útoku, celkový výsledek skončil totálním debaklem. Co je nejvíce absurdní je skutečnost, že na hřišti se jednalo o téměř vyrovnané utkání.

06. 02. 2011 - Střelice
soupeřTaurito
skóre1:8
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciVejlupek L. (1)

Druhé utkání jsme zase nezačali špatně, dokonce jsme po úniku Klusáčka mohli jít do vedení, což ale nevyšlo. Pak ale soupeř jasně ukázal svoje kvality a odskočil až na 4:0. Po výjimečné akci se dorážkou prosadil Vejlupek a zdálo se že bychom mohli utkání dohrát se ctí. Pak jsme ale nepochopitelně propadli a soupeř vpodstatě z každého útoku trestal. V rozmezí 4 minut jsme tak dostali 4 další branky a výsledné skóre je tak dost kruté.

soupeřAtlantis
skóre1:4
střelcivlastní gól (1)
muž zápasuKlusáček J.

Čekali jsme, že soupeř bude příliš silný a tudíž prohrajeme, je ale pravdou, že bez zbytečných chyb jsme možná mohli pomýšlet i na body. Ze začátku jsme dokázali držet krok a po vlastní brance soupeře jsme drželi stav 1:1, pak ale dvě hloupé chyby umožnili soupeři odskočit. Ve druhé půli si pak zkušeně hlídal skóre a my jsme jej prakticky neohrozili.

30. 01. 2011 - Střelice
skóre3:3
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (2)

V tomto utkání už jsme přestávali stačit se silami a tak nám záhy odešel přechod do útoku. Bez pohybu, bez přesných přihrávek a pod tlakem opravdu běhavého soupeře jsme vytvářeli řadu zbytečných chyb. Za stavu 2:2 pak „protrhl svoji střeleckou smůlu” hráč Lajdorf, když centr soupeře uklidil nechytatelně za záda vlastního gólmana! Naštěstí hned z protiakce vznikl roh který skvostně naservíroval Rakovský proti noze volného Lesenského a ten pohotově srovnal. Když pak Machálek bravurně zlikvidoval i 10m kop soupeře po našem pátém faulu, vydřeli jsme z tohoto utkání cenný bod.

soupeřFlamengo
skóre3:1
střelciLesenský P. (2), Machek L. (1)
kartyMachálek J. (ŽK)
muž zápasuKnopp R.

Zápas jsme si zbytečně komplikovali špatnou rozehrávkou a chybami v defenzívě, soupeř byl navíc posílen dvěma hráči z Direct Signs. Nakonec jsme ale převahu dokázali využít a hlavně díky proměňování příležitostí tak sice po souboji ale přesto v klidu zvítězit.

23. 01. 2011 - Střelice
soupeřClassic
skóre5:2
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (4), Vejlupek L. (1)

Ve druhém utkání dál pokračoval tank Lesenský ve svém dnešní galakoncertu a během prvního poločasu nastřílel svůj druhý hattrick. Vedení 3:1 však nevydrželo dlouho, když soupeř dokázal hned v úvodu druhého poločasu snížit na rozdíl jediné branky. Dnes fantastický Vejlupek si však poté udělal z dvojice obránců kuželky a po svém pověstném úniku po křídle pak střílený centr odrazem o třetího dostal až do branky. Stav 4:2 jsme pak v klidu pohlídali, v samotném závěru se ještě jednou prosadil opět Lesenský. Zisk 6 bodů nás dostává na klidný střed tabulky.

soupeřABH Design
skóre3:2
střelciLesenský P. (3)

V dnešním utkání nastoupil jako druhý hráč v historii klubu ke svému jubilejnímu 500. utkání v dresu Raz Náraz další ze zakladatelů hráč Lajdorf ! Jako kapitán mohl být na výkon týmu opravdu pyšný, protože silný a hodně běhavý soupeř nám ze začátku zle zatápěl a dostal se do vedení 2:0. Pak však ale začal úřadovat šutér Lesenský. Před zápasem se všem chlubil s novými kopačkami a také novou váhou a obojí využil beze zbytku. Během posledních 2 minut prvního poločasu vyrovnal na 2:2 a ve druhé půli pak dokončil jak svůj hattrick, tak také obrat v zápase. Další šance jsme již neproměnili, vítězství jsme si však bez větších problémů v klidu pohlídali.

16. 01. 2011 - Střelice
soupeřMoravany
skóre2:5
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1), Machek L. (1)

Hráč Chaloupka slavil, protože dnes nastoupil k úctyhodnému 450. zápasu v dresu Raz Náraz !!! Dnešní soupeř byl jasně lepší a hned na začátku na nás doslova vletěl. Je ale škoda, že jsme mu jeho hru usnadnili vlastními hloupými chybami. Lajdorf zařídil svými chybami hned dvě branky, navíc jsme špatně pokrývali hráče před brankou. Po poločase 0:4 jsme se ale zvedli, zlepšili a zklidnili obranu a když Machek prostřelil zeď z přímého kopu a Lesenský přidal druhou branku z 10m kopu zvedli jsme hlavu a utkání dohráli přece jen se ctí.

09. 01. 2011 - Střelice
soupeřMoravské Bránice
skóre8:2
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machek L., Machálek J., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciKlusáček J. (3), Lesenský P. (2), Machek L. (1), Rakovský L. (2)

Tým Moravských Bránic byl velmi příjemným soupeřem, který nedokázal klást větší odpor. Ze začátku zápasu jsme si sice dokázali sami vlastní nemohoucností zkomplikovat cestu za třemi body, druhá část ale byla už jednoznačně v naší režii. Nejlepším mužem na place, který si tyto zápasy umí vychutnat byl jednoznačně hráč Klusáček, který svůj výkon korunoval i vstřeleným hattrickem.

soupeřDebakl
skóre1:1
střelciMachek L. (1)
muž zápasuZlatohlávek D.

Na dnešní první zápas v letošním kalendářním roce jsme se sešli překvapivě úplně všichni a vzhledem k vánočnímu nicnedělání to bylo jen a jen dobře. Možnost střídat prakticky kdykoliv byla rozhodně dobrá. Derby s Debaklem jsme pak nakonec uhráli do remízy a nutno přiznat, že za bod můžeme být rádi. Ani jejich běhavost, ani dravost a důraz na míč nám totiž v prvním ostrém zápase po 2 měsících nedělaly vůbec dobře a v závěru jsme byli rádi, že soupeř nevstřelil vítěznou branku. Hlavní zásluhu na získaném bodu má ale zcela jednoznačně brankář Zlatohlávek, který vychytal řadu tutovek a byl jednoznačnou oporou týmu.