sestavaGellner T., Klusáček J., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J.
střelciLesenský P. (3)
muž zápasuKlusáček J.
fanoušciJochmanová M., Lesenská K., Lesenská M.

Druhé utkání jsme vůbec nezvládli v úvodu a soupeř odskočil až poločasových 0:4. My jsme naopak překvapili aktivním vstupem do druhé půle a přestože už našich „6 statečných” doslova pletlo nohama, dokázal Lesenský hattrickem snížit až na 3:4 a sahal dokonce i po vyrovnání. Namísto toho se ale víc a víc projevovala únava znásobená neskutečným vedrem a soupeř tak nakonec unavené obraně vstřelil další dvě branky. Na způsob jakým jsme se s druhou třídou rozloučili však můžeme být hrdí. Obdivuhodný byl zejména výkon Gellnera, který dnes oba zápasy odehrál i po sobotním 50km pochodu !!

soupeřBarum
skóre2:3
střelciLesenský P. (2)
muž zápasuKlusáček J., Lajdorf M., Machálek J.

Bez střídání a ve velikém vedru jsme nečekali příliš a o to víc překvapili nasazením a snahou o kombinace. Výborný výkon celého týmu podpořili zejména Machálek s Lajdorfem a tradičním špílmachrem Klusáčkem. Škoda téměř jsme dosáhli na body.

10. 06. 2012 - Srbská
soupeřRed Devils
skóre1:6
sestavaChaloupka T., Gellner T., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciKoukal J. (1)
muž zápasuKoukal J.
fanoušciJochmanová M., Veselá A.

Druhý zápas jako by z oka vypadl tomu prvnímu. Z naší strany velké trápení, soupeř si zase s chutí zastřílel. Konec soutěže je z naší strany zatím dost ostudný, v posledních dvou zápasech to tak bude chtít víc srdíčka ať můžeme odejít do 3. třídy ze vztyčenou hlavou.

soupeřMitra B
skóre1:6
sestavaChaloupka T., Gellner T., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciLesenský P. (1)
muž zápasuChaloupka T., Machálek J.

Počasí dnes nestálo za nic a náš výkon ještě za méně. Zatímco soupeř kombinoval a dokázal trestat naše hloupé chyby, my jsme nevytvořili vůbec nic a zápasem se pouze protrápili.

27. 05. 2012 - Srbská
soupeřBB Press B
skóre4:7
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (3)
kartyChaloupka T. (ŽK)
muž zápasuChaloupka T., Knopp R., Koukal J.
fanoušciJochmanová M., Lesenská K., Lesenská M., Popelářová B., Rakovská T., Veselá A.

Velmi solidní první poločas po kterém jsme vedli 4:2 vypadal, že jsme přece jen začali trochu hrát. Pak ovšem přišla naše už bohužel tradiční nesmyslná druhá polovina zápasu, kdy jakoby přijdou na hřiště jiní hráči. S takovýmto výkonem si nic jiného než pád do 3.třídy nezasloužíme to musí vidět každý kdo byl včera přítomen našemu trápení. Bohužel se však nedá hovořit o chybách jednotlivců, tým hraje dost špatně jako celek a zřejmě to do budoucna nebude o moc lepší. Nezbývá než dohrát se zdviženou hlavou a příští rok bojovat ve 3.třídě o mnohem lepší herní projev a tomu odpovídající výsledky.

soupeřOlymp
skóre2:6
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (1)
muž zápasuKnopp R.

V zápase jsme totálně prospali začátek a za stavu 0:3 se těžko dostávali zpět. Když už vstřelil Lesenský kontaktní branku, soupeř hned zase odskočil o další dvě. Byli jsme naprosto mizerní, bez pohybu, bez nápadu bez delšího úseku na který se dalo dívat.

20. 05. 2012 - Řečkovice
soupeřBesídka
skóre8:2
sestavaChaloupka T., Gellner T., Klusáček J., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (6), Zlatohlávek D. (1)
muž zápasuLesenský P.
fanoušciJochmanová M., Lesenská K., Lesenská M., Veselá A.

Zápas si ve vlastní galapředstavení proměnil šutér Lesenský. S obranou soupeře včetně gólmana si dělal doslova co chtěl a po právu byl po svých 6 vstřelených brankách vyhlášen jako nejlepší hráč utkání. Svou první trefou navíc vsítil jubilejní 1500. gól týmu Raz Náraz ! Ke svému výtečnému výkonu v brance pak přidal krásný gól přes celé hřiště i brankář Zlatohlávek a po pěkné akci Machálka s Gellnerem se prosadil i zblízka dorážející Knopp. Soupeře jsme tak deklasovali poměrem 8:2 a hodně si tak spravili chuť v dnešním teplém odpoledni.

soupeřAdrenalin
skóre3:5
střelciKlusáček J. (1), Lesenský P. (2)

Jak je v poslední dobou naším nemilým zvykem zase jsme ztratili dobře rozehrané utkání! V první půli jsme byli jasně produktivnějším týmem, když se ujaly střely Lesenského i Klusáčka a tak byl poločasový stav 3:1 v náš prospěch. Vidět byl zejména lekhonohý Klusáček, kterého hra očividně bavila, zatímco jeho finesy soupeře zase nebavily vůbec. Ve druhé půli ovšem snížil vlastním gólem Lajdorf a my jsme stejně jako minule nepochopitelně přestali hrát a přenechali iniciativu soupeři. Ten tak otočil stav až na výsledných 3:5 a odnesl si všechny body.

13. 05. 2012 - Řečkovice
soupeřBeermingham
skóre1:5
sestavaChaloupka T., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciKnopp R. (1)
fanoušciChaloupka Š., Chaloupková A., Chaloupková H., Jochmanová M., Veselá A.

Přestože soupeř byl určitě hratelný nezmohli jsme se na větší odpor. Až za stavu 0:3 jsme v druhé půli začali presovat a úspěch se dostavil v podobě většího tlaku a chytrého obloučku Knoppa z vlastní poloviny, který přehodil vyběhnutého soupeřova gólmana. Řadu dalších slibných šancí zmařil už v zárodku kvalitními a včasnými zákroky brankář soupeře a tak jsme zcela jasně prohráli. Obě dnešní prohry staví naši možnou záchranu spíše do oblasti teorie a tak se tým pomalu smiřuje s jistotou sestupu do 3. třídy.

soupeřTropicana
skóre2:4
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (1)
kartyKoukal J. (ŽK)
muž zápasuKnopp R., Zlatohlávek D.

Naprosto zpackaná druhá půle nás připravila o všechny body. V úvodu jsme byli lepším a produktivnějším týmem, když se ujaly krásné sólo Knoppa a výstavní dělovka Lesenského. Druhý jmenovaný pak nastřelil i tyč a břevno a tak jen notná dávka štěstí dělila soupeře od většího přídělu než bylo poločasových 2:0. Na druhé straně dnes jistotou oplýval Zlatohlávek, který držel naše ambice na zisk všech tří bodů velmi vysoko. Po pauze jsme však dostali rychlý kontaktní gól a naprosto nepochopitelně přestali hrát. Toho soupeř dokonale využil k obratu skóre k čemuž mu výrazně pomohl nešťastník Chaloupka, který jeden gól zařídil odkopem do vlastního gólmana, druhý pak do vlastní branky vstřelil sám. Promrhali jsme tak dobrý výkon z prvního poločasu a naprosto zaslouženě tak opět prohráli.

29. 04. 2012 - Řečkovice
soupeřOrel Řečkovice B
skóre2:0
sestavaChaloupka T., Gellner T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
muž zápasuMachálek J.
fanoušciChaloupka �., Chaloupková A., Chaloupková H., Jochmanová M., Lesenská K., Lesenská M., Lesenský K., Veselá A.

Ve druhém utkání nastoupil zakládající člen a famózní šutér Lesenský již ke svému 600. zápasu v dresu Raz Náraz !! Od začátku zápasu byl také velmi aktivní a hned v prvních 2 minutách musel dnes výtečný gólman soupeře předvést špičkové zákroky aby zabránil našemu vedení. V úvodu jsme byli jasně lepší a jen díky skvělým zákrokům strážce Orelské svatyně se neprosadili Lesenský, Lajdorf ani Vejlupek. Nakonec však bývalý kapitán s č. 13 na dresu dokázal „Kimiho” prostřelit a dostat nás do vedení. Poté se soupeř začal tlačit více na naši stranu a my jsme s velkou dávkou štěstí drželi stále hubené vedení. Když si šutér Lesenský na brankáři protivníka vylámal zuby už asi popáté, přinesl klid na naše kopačky až hráč Knopp, jehož na první pohled ne tolik nebezpečná střela skončila v síti. Na skóre už nic nezměnila ani závěrečná power play soupeře a tak si z dneška odvážíme zisk tří cenných bodů.

soupeřWest Žab
skóre2:3

Atraktivní soupeři a hezké počasí přilákalo na naše dnešní zápasy početný zástup našich fanoušků, poprvé nás například byla podpořit i Kristýna Lesenská. Utkání proti West Žabu nám naprosto nevyšlo a hloupé chyby umožnili soupeři dostat se do tempa a získat i náskok 3:0. My jsme se dokázali probrat až v posledních cca 8 minutách, kdy Lesenský vstřelil v rychlém sledu dvě branky a sahal dokonce i po vyrovnání. Je však na místě přiznat, že utkání jsme si prohráli sami a soupeř má tři body naprosto zaslouženě.

22. 04. 2012 - Řečkovice
soupeřDream Snů
skóre3:5
sestavaGellner T., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
muž zápasuVejlupek L.
fanoušciJochmanová M., Machálková K., Popelářová B., Rakovská T., Veselá A.

Druhý zápas se nám vůbec nepodařil. Odcházely nám síly a navíc jsme si na hřišti vůbec nepomohli a tak závěrečné branky dnes díky nemoci indisponovaného Lesenského už na výsledku nic moc nemohly změnit.

soupeřSokol Jehnice
skóre2:3
fanoušciJochmanová M., Machálková K., Veselá A.

Zápas s týmem z horních pater tabulky jsme zvládli herně velmi dobře bohužel bez výsledku. Mrzí zejména promarněné šance Lajdorfa, který mohl jít 2x sám na gólmana, bohužel ani jednou to přesně nezvládl. Soupeř pak těsně před koncem rozhodl o zisku všech tří bodů.

15. 04. 2012 - Řečkovice
soupeřIncident
skóre3:6
sestavaKlusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Rakovský L., Vejlupek L.
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (2)
fanoušciJochmanová M., Popelářová B., Rakovská T.

Velmi špatný vstup do jarní části soutěže. V chabém úvodu jsme soupeři darovali hned třígólové vedení které jsme dokázali zlepšeným výkonem ve druhé půli smazat. Za stavu 3:3 jsme byli chvíli i lepším týmem, pak jsme ale přišel totální zkrat a těžko uvěřitelné chyby vzadu, kdy namísto snahy o zisk všech bodů zbyly týmu jen oči pro pláč. Takovýmito výkony si určitě naše setrvání ve 2.třídě nevybojujeme. Příště musíme zabrat, na podobné výpadky už nemáme místo.

13. 11. 2011 - Srbská
skóre1:6
sestavaChaloupka T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciVejlupek L. (1)
fanoušciLesenská M., Machálková K., Veselá A.

V posledním utkání podzimu jsme chtěli zabojovat a zkusit ještě urvat nějaké body, které nám v tabulce chybí jako sůl. První poločas jsme ještě dokázali držet krok a po skvělé akci po ose Knopp - Vejlupek vstřelit krásnou branku, která znamenala poločasový stav 1:1. Ve druhém poločase nás ale soupeř zle vytrestal během tří minut třemi rychlými góly a v podstatě tak rozhodl o zápase. Byl jasně lepším, techičtějším, důraznějším a silovějším týmem a my jsme se i přes pár šancí nezmohli na větší odpor. Po podzimu jsme tak beznadějně poslední a do jarních bojů o záchranu musíme dát opravdu všechno, chceme-li pomýšlet na reálnou šanci na udržení se ve 2. třídě.

06. 11. 2011 - Srbská
soupeřBarum
skóre2:3
sestavaChaloupka T., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Lesenská M., Lesenský K., Veselá A.

V dnešním druhém zápase nastoupil hráč Chaloupka již ke svému 500. startu v dresu Raz Náraz !!. Dalším jubilantem byl pak hráč Vejlupek, který dnes odehrál své 400. utkání !! V úvodu jsme byli lepší a znovu nedokázali proměnit více svých šancí. Zaslouženě jsme však ale šli zásluhou Lesenského do vedení. Poté jsme však nepochopitelně přestali hrát a po zbytek utkání se nedokázali dostat ani do tempa ani do hry. Soupeř nám odskočil třemi brankami a my jsme při závěrečné power play dokázali pouze snížit. Je to škoda, protože z tohoto utkání jsme rozhodně mohli a měli získat více.

soupeřOnyx
skóre4:2
střelciChaloupka T. (1), Koukal J. (1), Lesenský P. (1), Vejlupek L. (1)
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Lesenská M., Lesenský K.

Dnes jsme po delší době konečně zase předvedli naši hru. Byli jsme bojovní, zodpovědní a hráli srdcem, tak jak to umíme. Na soupeře jsme doslova vletěli, bohužel se nám ani přes asi 5 vyložených příležitosí nepodařilo skórovat. Naopak soupeř využil své šance dokonale a dostal se do vedení 2:0. Pak jsme však konečně protrhli smůlu a po dvou šťastných brankách Chaloupky a Vejlupka jsme rychle srovnali. Potom jsme pokračovali dál v tlaku a svá sóla mazácky proměnili jak Koukal tak i Lesenský. V závěru jsme si zasloužené vítězství pohlídali a radovali se tak ze zisku dalších tří bodů.

23. 10. 2011 - Srbská
skóre3:7
sestavaChaloupka T., Gellner T., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Rakovský L., Zlatohlávek D.
střelciKoukal J. (1), Lesenský P. (1), Rakovský L. (1)
muž zápasuKnopp R., Koukal J.
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Lesenská M., Veselá A.

Druhé utkání jsme začali mnohem lépe a dostali se do vedení 1:0. Pak jsme mohli vsítit i další branky ale ze slibných šancí jsme bohužel nic nevytěžili. Soupeř pak po našich dalších dnes bohužel tak běžných zmatcích dokonale otočil stav zápasu. Stále jsme bojovali a dokázali se vrátit až na skóre 3:4 v náš neprospěch. V tuto dobu jsme opět měli šance na vyrovnáni a opět v nich selhali. V závěru jsme pak nedůsledností a chybami umožnili soupeři vstřelit v krátké době po sobě hned tři góly a o výsledku tak bylo v podstatě rozhodnuto. Stále se tak nemůžeme dostat z výsledkové mizérie a krize, kterou na začátku sezóny nastartovala řada zranění. S jistotou tak okupujeme poslední příčku tabulky a hlavní snahou během 14-denní pauzy tak bude hlavně vyčistit si hlavy před závěrečnými dvěma koly podzimu.

skóre0:8
muž zápasuZlatohlávek D.

Dnes opravdu nebyl náš den. Předvedli jsme jeden z našich nejhorších výkonů vůbec a naprosto chaotickou hrou soupeřům velmi usnadnili průběh utkání. V tomto prvním jsme neměli nárok s podstatně silnějším a mnohem lepším soupeřem držet krok, co však mrzí je drtivá většina branek tzv. „na zlatém podnose”. Obrana nestíhala, rozehrávka nebyla žádná a když jsme zkazili i absolutně všechny standardní situace, tak můžeme jen děkovat skvělým zákrokům gólmana Zlatohlávka, který nás uchránil od mnohem většího debaklu.

16. 10. 2011 - Srbská
soupeřOlymp
skóre5:6
sestavaChaloupka T., Gellner T., Klusáček J., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1), Knopp R. (2), Lesenský P. (2)

Fantastický zápas. Přestože jsme prohrávali už 1:4, dokázali jsme se neskutečným nasazením a bojovností dostat zpátky do utkání a to až na vyrovnané skóre 5:5 !! V této době se zápas rozhodoval a měli jsme i dvě výborné šance na vítěznou branku. Ty jsme bohužel neproměnili a tak udeřilo na druhé straně, když rozhodující gól vstřelil soupeř po našem nedůrazném přístupu v obraně. Oba dnešní zápasy jsme odehráli výborně, bohužel jsme však žádný z nich nedotáhli k bodovému zisku. Předvedený výkon však je velkým příslibem do dalších utkání ve kterých chceme jednoznačně bodovat.

skóre1:3
muž zápasuGellner T.

Výborně rozehrané utkání jsme bohužel nedokázali dotáhnout k zisku bodů. Jasně lepší v první půli jsme nevyužili řadu příležitostí a dokázali vstřelit pouze jedinou branku. Ve druhém poločase jsme pak neodolali přesile při powerplay a zároveň nechali soupeře následně skórovat ještě dvakrát, takže z vyrovnaného utkání odešel soupeř během posledních 5 minut zápasu jako celkem jasný vítěz. Fantastickým způsobem zahrál nováček Gellner, který byl po právu vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Tento nováček má velký potenciál a má šanci být v budoucnu jedním z klíčových hráčů týmu.

09. 10. 2011 - Řečkovice
skóre5:7
sestavaChaloupka T., Gellner T., Klusáček J., Knopp R., Koukal J., Lesenský P., Zlatohlávek D.
střelciKlusáček J. (1), Knopp R. (1), Lesenský P. (3)
kartyKlusáček J. (ŽK), Knopp R. (ŽK), Lesenský P. (ŽK)
muž zápasuKnopp R., Lesenský P.

Čtvrtý tým musel uznat naše kvality, protože jsme po delší době ukázali svou opravdovou sílu. Oboustranně útočné představení tak bohužel pro nás rozhodlo zranění brankáře Zlatohlávka. Musel za něj totiž zaskočit nováček v našem dresu - obránce Gellner, díky čemuž tým musel spoléhat na jediného náhradníka. Přestože provizorní gólman lapil několik šancí soupeře a jen tím podtrhl svůj výborný výkon v obou dnešních zápasech, nebyl již dostatek sil na otočení zápasu. Tým již mohl spoléhat na postupně se uzdravujícího útočného démona Lesenského, který se začíná dostávat do své tradiční formy, když dnes přispěl týmu hattrickem. Rozhodně jsme dnes nezklamali a soupeřům ukázali jak vypadá naše „zdravá” tvář. Do dalších bojů tak jdeme s jednoznačným odhodláním bodovat a co nejdříve opustit naše současné nelichotivé umístění v tabulce.

skóre0:2

Tým sužovaný letos neuvěřitelnou marodkou začíná konečně trochu vystrkovat drápky. V oboustranně otevřeném zápase proti týmu ze středu tabulky jsme se dostali do zajímavých příležitostí, ty jsme ale nedokázali využít. Soupeři jsme tak usnadnili cestu za vítězstvím, které si ale díky většímu počtu příležitosti jednoznačně zasloužil. Poprvé se letos na hřišti spolu sešly naše útočné opory, což bylo samozřejmě znát a je to velkým příslibem do dalších utkání. V zápase vynikali hlavně Klusáček a také brankář Zlatohlávek, který zneškodnil řadu šancí soupeře a držel naše naděje až do závěrečného power-play.

02. 10. 2011 - Rybnická
skóre0:2
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.

Ve druhém utkání, kdy jsme neměli co ztratit jsme začali hrát velmi organizovaně zezadu a překvapivě velmi kvalitní hrou udrželi po celé utkání krok se soupeřem. Dokázali jsme si dokonce vypracovat i slibné šance, které jsme však bohužel neproměnili. Soupeř byl lepší a vyhrál zaslouženě, na náš výkon však na rozdíl od prvního zápasu můžeme být i přes prohru právem hrdí.

skóre1:4
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Machálek J., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
střelciChaloupka T. (1)
kartyRakovský L. (ŽK)
muž zápasuChaloupka T.

Zatím stále pokračuje náš nejslabší vstup do sezóny za posledních několik let. Díky zraněním a absencím nejdůležitějších opor nemáme schopnost podržet míč a vytvořit si kombinace. V tomto zápase jsme navíc propadli i takticky a tak jsme se soupeřem, kterého za normálních podmínek musíme s přehledem porazit potupně prohráli, když jsme porazili vlastně sami sebe.

25. 09. 2011 - Řečkovice
skóre0:8
sestavaChaloupka T., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Lesenský P., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
kartyZlatohlávek D. (ŽK)
fanoušciChaloupková H., Lesenská M., Popelářová B., Veselá A.

I druhé utkání ze začátku vypadalo slibně a do první vyložené šance jsme se dostali my, když Chaloupka nastřelil břevno. Potom však bohužel do vývoje zápasu zasáhl dnes neobvykle hodně chybující Lajdorf, který svými hrubkami v obraně „zařídil” hned čtyři branky soupeře. Tým poté odešel zejména psychicky a díky obnovenému zranění Vejlupka postupně i fyzicky. Výsledkem tak byl další debakl této sezóny, přesto však vzhledem k abnormálně vysokému počtu zranění musíme být se ziskem tří bodů opravdu spokojeni.

skóre5:1
střelciChaloupka T. (1), Knopp R. (1), Koukal J. (1), Lesenský P. (1), Rakovský L. (1)
kartyChaloupka T. (ŽK), Koukal J. (ŽK)

V dnešním prvním zápase jsme zahráli výborně jako tým. Soustředěným výkonem jsme soupeře téměř k ničemu nepustili a sami dokázali s neobvyklou jistotou proměňovat vypracované šance. Příslibem je krátká účast šutéra Lesenského, který se vrátil na hřiště po zranění a to i přesto, že ještě stále není 100% fit. I přes svůj krátký pobyt, který v celém zápase nezabral více než 5 minut dokázal skórovat a soupeři se tak již začínají bát, kdy že se slavný bijec vrátí v plné síle.

18. 09. 2011 - Řečkovice
skóre0:9
sestavaChaloupka T., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Machálek J., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
muž zápasuKnopp R., Vejlupek L.
fanoušciLesenská M., Lesenský K., Veselá A.

V úvodu druhého zápasu jsme se absolutně nesoustředili a po hloupých chybách velmi rychle prohrávali 3:0. Potom se při nešťastném dopadu zranil i hráč Vejlupek a tak jsme většinu zápasu museli dohrávat pouze s jedním hráčem na střídání. Soupeř využil své silné střídačky i technické vyspělosti a sázel nám tak postupně jednu branku za druhou. Celkové skóre 0:9 je jedním z nejhorších za dlouhou dobu, na druhou stranu je nutné vyzdvihnout morálku týmu, který i za tohoto stavu utkání dohrál se ctí a nechal na hřišti opravdu vše.

skóre1:3
sestavaChaloupka T., Knopp R., Koukal J., Lajdorf M., Rakovský L., Vejlupek L., Zlatohlávek D.
kartyLajdorf M. (ŽK)

Začátek sezóny bude pro nás tentokrát velmi velmi těžký. Největší opory týmu hráči Lesenský a Machálek jsou bohužel zraněni, navíc dnes chyběl i Klusáček. Do prvních zápasů jsme tak vstoupili jen se dvěma muži na střídání. První poločas jsme se drželi a měli i štěstí při šancích soupeře, poté se po pěkné akci sám před gólmanem ocitl Knopp a poslal náš tým do vedení. Ve druhé půli ale díky nedostatečnému počtu hráčů na střídání začaly docházet síly a to pramenilo ve stále větší počet chyb. Soupeř toho dokonale využil a utkání otočil ve svůj prospěch.