sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Zlatohlávek D., Špirk J.
střelciLesenský P. (1)
muž zápasuChaloupka T., Lesenský P.
fanoušciNavrátilová  P., Veselá A.

Zvláštní způsob losu nám bohužel už pro druhé kolo ligového poháru přisoudil za souepeře tým Panamy, hrající okresní přebor. Bylo tak od začátku jasné, kdo bude na konci utkání odcházet jako vítěz. Když jsme potom na místě objevili v řadách soupeře i dobře známé obličeje z bývalého týmu Motivace, měli jsme jasno úplně. S jedním mužem na střídání jsme se snažili bojovat o vlastní čest a poločasové skóre 0:4 bylo vpodstatě spravedlivé. I přes vysokou kvalitu soupeře se do šancí dokázal dostávat náš šutér Lesenský, který nejprve nechával vyniknout soupeřova brankáře, poté trefil po krásné individuální akci břevno a nakonec přece jen slavil úspěch střelou po zemi. Více než celkový výsledek nás tak zajímaly zkušenosti, které si z tohoto utkání odneseme, stejně jako výborný výkon dnes výrazného Chaloupky.

29. 09. 2013 - Komárov
soupeřAVM Metal
skóre5:4
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Zlatohlávek D.
střelciLajdorf M. (1), Lesenský P. (4)
kartyKnopp R. (ŽK)
muž zápasuLesenský P.
fanoušciLajdorfová M., Veselá A., Zlatohlávek G.

Pouze jeden muž na střídání a technický soupeř, na druhé straně neznalost toho, co umíme prodat v nejslavnější sestavě 5 statečných. Po první půli jsme byli rádi za stav 1:2, kdy soupeř pálil jednu šanci za druhou a my naopak v samotném závěru předvedli parádu do znělek futsalu. Krásný lob za obranu soupeře poslal jedním dotekem z voleje šutér Lesenský přes vyběhnutého gólmana. O pauze jsme se zdravě naštvali a výsledkem byla úplně jiná druhá polovina utkání. Během 10 minut Lesenský zařídil otočení skóre až na 4:2 a soupeř moc nevěděl co s námi. Nevyužili jsme ale další šance a nechali tým AVM Metal snížit na rozdíl jediné branky. Po zbytečné chybě v samotném závěru pak dokonce i vyrovnat. O výsledku tak rozhodovaly penalty. Z naší strany se všech 5 hráčů naprosto mazácky trefilo do černého, jako poslední velmi zkušeně přímo pod břevno Lajdorf, který tak rozhodl o našem vítězství a postupu do dalšího kola poháru. Skvělý výkon celého týmu a další vítězství potvrzuje velmi dobrou fazónu na začátku podzimu.