sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Sedláček K., Úředníček  L., Šimák J.
střelciKnopp R. (1), Lajdorf M. (1), Lesenský P. (4), Úředníček  L. (2)
muž zápasuLesenský P.
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Lajdorf F., Lajdorfová M., Lesenská K., Lesenská M., Lesenský K., Veselá A.

Ve druhém zápase jsme si to užili ještě více. Odevzdaný soupeř naprosto nestíhal naše kombinace a jen díky špatně vyřešeným brejkům a velmi dobrým zákrokům jejich brankáře nebylo výsledné skóre ještě mnohem vyšší. Všichni jsme si s chutí zahráli a hezky tak uknončili letošní ligovou sezónu. Naprosto neskutečného výsledku pak dosáhl šutér Lesenský, který ve 22 odehraných zápasech nastřílel těžko uvěřitelných 63 branek, což činí průměr téměř hattrick na zápas!!

soupeřAll In
skóre5:3
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (3), Úředníček  L. (1)
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Lesenská K., Lesenská M., Lesenský K., Veselá A.

V zápase jsme byli jasně lepším týmem, bohužel však neproměnili velkou část svých šancí a výsledné skóre tak dění na hřišti vůbec neodpovídá. Nejzajímavějším momentem se tak z pohledu soupeře jistě stal moment, kdy dali branku ze střely, která šla mimo ni. Tak smolný gól, jaký vytvořil náš brankář Sedláček jsme ještě totiž v historii asi nezaznamenali. Celkově jsme si ale zahráli a v pohodě dokráčeli pro tříbodový zisk.

21. 05. 2017 - Řečkovice
soupeřMejdan
skóre14:0
sestavaKnopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Rakovský L., Sedláček K., Zlatohlávek D., Šimák J.
střelciKnopp R. (1), Lajdorf M. (3), Lesenský P. (7), Rakovský L. (1), Zlatohlávek D. (2)
muž zápasuLajdorf M.
fanoušciLesenská K., Lesenská M., Lesenský K., Rakovská  B., Rakovská T., Veselá A., Zlatohlávek G., Zlatohlávková T.

Historický zápas v dějinách Raz Náraz !! Proti slabšímu soupeři jsme od začátku jasně diktovali tempo a na rozdíl od našeho běžného přizpůsobení se, jasně hned od začátku šli za vítězstvím. Lesenský vyrovnal svůj klubový rekord, když vstřelil 7 branek v jednom zápase. Zlatohlávek poprvé v kariéře vstřelil v jednom zápase dvě branky. A výsledné skóre 14:0 je historicky nejvyšší výhrou našeho týmu. Bonbónkem pak byl hattrick hrající legendy Lajdorfa, který svým třetím zásahem dosáhl na metu 100 gólů v dresu Raz Náraz !!!

soupeřXXX
skóre4:4
střelciLesenský P. (4)
kartyKnopp R. (ŽK)

Tradiční letité derby dvou známých týmů se neslo v duchu dobrého futsalu a přelévání skóre z jedné strany na druhou. Za naši stranu vstřelil všechny góly fenomén Lesenský, který mohl přidat i řadu dalších. Naše protivníky však podržel vynikající gólman a tak jsme se nakonec rozešli smírně.

14. 05. 2017 - Řečkovice
soupeřTropa B
skóre5:2
střelciChaloupka T. (1), Knopp R. (1), Lesenský P. (3)
fanoušciLesenská K., Lesenská M., Lesenský K., Veselá A., Zlatohlávek G.

Toto utkání jsme měli po celou dobu jasně pod kontrolou a velmi dobře si proti houževnatému soupeři zahráli. Poctivý zisk 3 bodů.

soupeřO5 MY
skóre3:7
střelciLesenský P. (3)
muž zápasuChaloupka T.

V relativně vyrovnaném zápase rozhodl nástup do druhé půle, který jsme nezvládli a soupeř bohužel dal ze čtyř střel tři rychlé góly. Sedláček měl dnes velmi smolný den, když hned čtyři branky se dají označit za nešťastné. Slušně rozehrané utkání jsme tak celkem jasně prohráli.

07. 05. 2017 - Řečkovice
soupeřKampa B
skóre3:4
muž zápasuKnopp R., Lesenský P., Zlatohlávek D.
fanoušciLesenská K., Lesenská M., Lesenský K., Veselá A.

Ve druhém utkání soupeř soupeři trvalo než se dostal do zápasu a tak nás překvapivě nepřehrával jak jsme vzhledem k jeho kvalitám a počtu lidí na střídání mohli očekávat. Bohužel jsme však několikrát shořeli na výborném brankáři soupeře a tak prohrávali už 2:4. Závěr byl ale plně v naší režii a po snížení na 3:4 se soupeř velmi bál o výsledek. Když ale při největší šanci za překonaným brankářem vykopl jeden z obránců míč z brankové čáry, ani v tomto utkání jsme na body nedosáhli.

soupeřOrel Řečkovice C
skóre1:2
střelciKnopp R. (1)
muž zápasuSedláček K.
fanoušciLesenská K., Lesenská M., Lesenský K.

Zápas s místním rivalem přinesl bojovné utkání ve kterém jsme se ujali vedení po hezké kombinaci Lesenského s Knoppem. Potom přišlo laciné vyrovnání, když Sedláček podcenil střelu z poloviny hřiště tuto svou menší nepozornost však bohatě vynahradil skvělými zákroky ve zbytku zápasu. Na šutéra Lesenkého číhala dvojice nebo někdy i trojice bránicích hráčů a tak jsme se do zakončení dostávali dost těžko. Ani ty největší loženky jsme však nedokázali využít a nakonec tak o osudu utkání rozhodla další využitá šance Orelských. Za velmi dobrý výkon jsme si zasloužili bodovat, prohráli jsme ale více než se ctí.

23. 04. 2017 - Řečkovice
soupeřEthanol
skóre0:4
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Sedláček K., Zlatohlávek D., Úředníček  L., Šimák J.
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Lesenská M., Lesenský K., Veselá A.

I přes úplnou sestavu a bojovnost dnes odcházím bez bodu. Soupeř potrestal hned v úvodu naše hrubky a pak si zápas zkušenější hlídal. My jsme naše šance neproměnili a nedokázali ani změnit průběh a tempo hry.

09. 04. 2017 - Řečkovice
soupeřASK
skóre2:6
sestavaKnopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Rakovský L., Zlatohlávek D., Úředníček  L.
střelciLesenský P. (1), Rakovský L. (1)

Zápas proti zkušenému týmu ASK jsme bohužel nezvládli. Vyrovnaný souboj jsme ztratili zhruba v polovině zápasu, kdy na přelomu prvního a druhého poločasu obrana nezvládla několik akcí soupeře a bohužel ani po velmi dlouhé době chytající Zlatohlávek nemá úplně čisté svědomí, když z cca 5 střel na branku padly do naší sítě hned 4 góly.

skóre4:4
sestavaKnopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Machálek J., Rakovský L., Zlatohlávek D., Šimák J.

Velmi zajímavý zápas se dvěma osobnostmi. V první půli řádil střelec v dresu Řečkovic ve druhé se neméně skvěle dařilo našemu gólostroji Lesenskému. Po počátečních rozpacích se výborně rozchytal i Zlatohlávek a celý tým si velmi dobře zahrál.

30. 10. 2016 - Řečkovice
skóre2:3
střelciChaloupka T. (1), Lesenský P. (1)

Soupeř nám dnes dal lekci. Naše útočníky do ničeho nepouštěl a neustále sám hrozil. Podepsal se na nás jak nedostatečný počet hráčů na střídání tak i únava z předchozího zápasu. Nezasloužili jsme si bodovat, ve hře nás držel hlavně výtečný Sedláček, který byl jednoznačně nejlepším mužem zápasu. Zkomplikovali jsme si cestu za postupem, jaro bude pekelné ! :)

skóre3:0
sestavaChaloupka T., Lesenský P., Machálek J., Sedláček K., Zlatohlávek D., Úředníček  L., Šimák J.

V zápase proti překvapivě poslednímu týmu tabulky jsme se dnes dost trápili. Měli jsme kvanta střel, které však výtečně likvidoval brankář soupeře. Ale také náš gólman Sedláček dnes vytáhl parádní zákroky v úvodu druhé půle. Kdybychom tam inkasovali, mohlo to být mnohem složitější. Zkušenosti v nevyzpytatelných utkáních prokázal Lesenský, který nakonec dotáhl tým k vytouženým třem bodům a drží si po 10 kolech skvostný průměr hatrricku na zápas !!

23. 10. 2016 - Řečkovice
skóre8:0
sestavaKnopp R., Lesenský P., Rakovský L., Sedláček K., Zlatohlávek D., Úředníček  L., Šimák J.
střelciLesenský P. (5), Rakovský L. (1), Úředníček  L. (2)
muž zápasuKnopp R., Lesenský P., Rakovský L., Sedláček K., Zlatohlávek D., Úředníček  L., Šimák J.

Našemu dnešnímu soupeři se ještě po zápase musela motat hlava z parádních kombinací našeho týmu. Na co jsme dnes sáhli, to nám vyšlo. Od jistého brankáře Sedláčka, přes vynikajícího Zlatohlávka v obraně, běhavou tříhlavou zálohu ve složení Knopp, Šimák a Rakovský až po stále údernější a sehranější útočné duo Lesenský, Úředníček. Ke krásným kombinacím na jeden dotek jsme přidali poctivé vracení do obrany, dnes by si na nás vylámal zuby i Real Madrid. Pokud zvládneme i zbývající dva zápasy podzimu, můžeme být navýsost spokojeni a na jaře třeba i překvapivě bojovat o postup.

09. 10. 2016 - Řečkovice
skóre8:0
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Sedláček K., Zlatohlávek D., Úředníček  L., Šimák J.
střelciChaloupka T. (2), Knopp R. (1), Lesenský P. (2), Úředníček  L. (2), Šimák J. (1)
muž zápasuChaloupka T., Šimák J.

Ve druhém utkání už do branky nastoupil Sedláček, který trestuhodně nedorazil včas na první zápas ! Hráč Zlatohlávek tak přešel do obrany a tam si opět vedl skvěle. Jak řekl šutér Lesenský: „Hliníku super výkon dneska, soupeř byl sice hodně slabej, ale...” S naprosto slabým soupeřem jsme se ze začátku trochu trápili sami se sebou a tak jsme v poločase vedli jen 3:0, druhá půle ale už byla lepší a výsledkem tak byla pohodlná výhra 8:0. První branku za dospělé ve futsale vstřelil i Kuba Šimák, naše nová posila a „první mladá krev” do našich řad.

skóre4:4
střelciLesenský P. (3), Úředníček  L. (1)
muž zápasuZlatohlávek D.

Dnes poprvé za nás nastoupila nová posila, věkem stále ještě junior Jakub Šimák a to hned proti místnímu týmu v jehož akademii trénuje. Začátek nám vyšel parádně a po krásných kombinačních akcích jsme první půli zaslouženě vyhráli 3:0. Hrubě se nám ale nepovedl vstup do druhého poločasu, kdy jsme dostali dvě branky během prvních 2 minut a soupeř se tak vrátil do hry. Výsledkem tak je zasloužená remíza 4:4 i když v závěru jsme měli šance na vítěznou branku. Fantastickým výkonem se prezentoval Zlatohlávek, který do branky skočil až s hvizdem rozhodčího a naprosto nerozcvičený předvedl výborný výkon, kdy zejména v mrtvé pasáži v úvodu druhé půle tým zachránil řadou skvostných zákroků.

25. 09. 2016 - Řečkovice
skóre6:2
sestavaChaloupka T., Knopp R., Lajdorf M., Lesenský P., Rakovský L., Sedláček K., Zlatohlávek D.
střelciKnopp R. (1), Lajdorf M. (1), Lesenský P. (4)
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Lesenská K., Lesenská M., Lesenský K., Rakovská  B., Rakovská T., Veselá A.

Ve druhém zápase proti nám nastoupil technický tým, který ale neměl nikoho na střídání. Ze začátku jsme měli velké potíže, když soupeř využil svých dovedností a snadno se dostával do šancí při soubojích jeden na jednoho. My jsme však hráli trpělivě a od 10. minuty začali využívat výhody střídání. Postupně tak začaly přibývat branky na našem kontě a to hlavně díky Lesenskému, který ve druhém poločase ožil a začal předvádět to na co jsme u něj zvyklí. Poslední branku vstřelil dnes na obránce velmi produktivní Lajdorf, který se tak vrátil po pauze v minulém týdnu ve velkém stylu.

soupeřO5 MY
skóre6:6
střelciChaloupka T. (2), Lajdorf M. (1), Lesenský P. (3)
kartyZlatohlávek D. (ŽK)

Zápas jsme začali velmi dobře a po dvou rychlých trefách Chaloupky a dvou zásazích Lesesnkého vedli už 3:0 a 4:1 Pak jsme ale naprosto vypadli ze hry a zejména obrana byla doslova tragická. Namísto razantních odkopů jsme se s míčem mazlili jako s cukrovou vatou a soupeř tak dával velmi laciné branky a otočil skóre na 4:5. Ve druhém poločase nejprve vyrovnal Lesenský a poté vedení na naši stranu překlopil Lajdorf po krásném uvolnění od Lesenského. Za minutu jsme ale zase namísto odkopu v obraně přemýšleli o nesmrtelnosti chrousta a soupeř opět vyrovnal. I přes velkou snahu našich útočníků se už skóre nezměnilo a to i díky fantastickému soupeřovu brankáři, který zneškodnil asi 5 gólů a to i s pomocí tyče a dvou břeven. Zisk bodu je tak z našeho pohledu ztrátou.

18. 09. 2016 - Řečkovice
soupeřKampa
skóre3:3
sestavaChaloupka T., Holík J., Knopp R., Lesenský P., Machálek J., Sedláček K., Zlatohlávek D.
střelciKnopp R. (1), Lesenský P. (2)
muž zápasuKnopp R.

Jestli jsme první zápas označili za souboj s dobře známým soupeřem, měření sil s Kampou bylo ještě speciálnější. S hráči soupeře nás pojí dlouhé roky vzájemných bitev za nejrůznější zápasy. Věděli jsme, co od sebe oba týmy mohou očekávat. Lépe se připravil soupeř, který nám urputnou obranou a zdvojováním Lesenského prakticky vůbec nedovolil využít nacvičené přechody do útoku. Vzhledem k charakteru zápasu se dění na hřišti proměnilo v čekání na chybu soupeře. Ta naštěstí přišla faulem ve vápně na Lesenského, který penaltu proměnil. Poté jsme se střídavě tahali ve vedení, přičemž pár sekund před koncem vyrovnal soupeř v power play. Naše obrana dnes předčila útok, čtyři body bereme i vzhledem k poslepované sestavě.

soupeřŘečkovice
skóre5:2

Proti nám již dobře známému soupeři s urputnou obranou jsme se většinu času tahali, vyhrát mohl kdokoliv. Vše se na naši stranu přehouplo až ke konci zápasu, kdy jsme dvěma góly soupeři odskočili a s výborným Sedláčkem (v týdnu povýšeným do stavu nefutsalového kapitána) v brance už pohlídali náskok. Svůj futsalový debut si dnes v našem dresu odbyl Žanek, přežil, běhal, zaujal. Za zmínku ještě stojí překrásná šibenice hráče Chaloupky, který nechal balón výstavní trefou chvíli třepotat v síti mezi břevnem a levou tyčí.

04. 09. 2016 - Řečkovice
soupeřXXX
skóre3:4
fanoušciChaloupka S., Chaloupková A., Chaloupková H., Lesenská K., Lesenská M., Lesenský K., Sedláček K., Veselá A., Úředníčková N.

Jednozápasová pauza nám vůbec nepomohla a tak jsme v úvodu zápasu vůbec nestíhali. Pak jsme se vrátili k dobrému výkonu z prvního zápasu a dokázali otočit skóre ze stavu 0:1 až na 3:1 v náš prospěch. Závěr zápasu nám ale hrubě nevyšel a po sérii individuálních chyb včetně podcenění standardky ze strany našeho gólmana jsme nakonec odešli těsně poraženi. Mrzí to o to víc, že jsme měli na remízu i na výhru a nechali si to utéct doslova mezi prsty.

soupeřASK
skóre5:2
střelciLesenský P. (3), Úředníček  L. (2)
muž zápasuÚředníček  L.

Vstup do sezóny nám vyšek skvěle. Zahráli jsme jako tým a jednoznačně zvítězili, na konečný výsledek jsme se ale neskutečně nadřeli. Na šance jsme zvítězili tak 15:5, ale ještě 5 minut před koncem byl stav pouze 3:2. Ani největší tutovky jsme nedokázali proměnit, když nás jako obvykle vychytal soupeřův gólman Dušan. I nás ale v potřebných chvílích podržel Sedláček a tak jsme hned v prním zápase sezóny brali tři body.