soupeřKometa
skóre1:3
sestavaKnopp R., Moravec  L., Vaculín J., Vykypěl J., Zlatohlávek D., Úředníček  L., Šeda O.
střelciKnopp R. (1)

Podobně laděné utkání jako to předchozí. Opět spousta šancí, které jsme nedali a tak po poločase 1:1 i tady končíme bez bodu. Dnes jsme předvedli kvalitní výkon v obou zápasech, na body to ale bohužel nestačilo.

soupeřBesídka
skóre3:4
střelciVykypěl J. (1), Úředníček  L. (2)
muž zápasuÚředníček  L.

Bez tradičních opor, přesto ve slušnè sestavě jsme vstoupili do utkání dobře a ujali se vedení. Po poločase 2:2 bylo všechno otevřené. Bohužel jsme doplatili na nepromeňování šancí a tak odcházíme bez bodu.

20. 10. 2019 - Řečkovice
soupeřLamy B
skóre2:6
sestavaKnopp R., Vaculín J., Vykypěl J., Zlatohlávek D., Úředníček  L., Šeda O.
střelciVykypěl J. (2)
muž zápasuVykypěl J.

Ve druhém zápase už nám trochu došly síly, což silný soupeř tvrdě trestal. Výsledek je trochu krutý, ale prohráli jsme zaslouženě. Příště už snad nastoupí silná a hlavně početnější sestava.

soupeřTropicana
skóre0:1
muž zápasuŠeda O.

Výborný zápas se šancemi na obou stranách. Celý zápas doslova čarovali oba gólmani, kteří předváděli skvělé zákroky. Nakonec se tak ujala pouze jediná střela, bohužel pro nás rozhodla o zisku všech tří bodů pro soupeře.

08. 09. 2019 - Orel Řečkovice
soupeřOld Blackburn
skóre3:1
sestavaKnopp R., Kolář S., Lesenský P., Machálek J., Moravec  L., Viskot M., Vykypěl J., Šimák J.
střelciLesenský P. (2), Viskot M. (1)
kartyLesenský P. (ŽK)
muž zápasuMachálek J.
fanoušciLesenský K.

Když prohraješ předchozí zápas o gól, i když jsi byl lepší, a čeká tě zápas s Old Blackburn s opravdovými fotbalisty, pocity nejsou k závidění. Ale ukázali jsme neuvěřitelnou sílu a odhodlání. Soupeři jsme dali hned ze začátku tři góly, což nás dostalo do konfortní pozice. Lesenský se dvakrát zorientoval ve vápně, Viskot přidal nechytatelnou perdu pod břevno. Vynikající obranná hra celého týmu se supermanem Machálkem pak dokázala vydržet se štěstím s nulou do poločasu. V tom druhém jsme se už jen bránili a Lesenským osobně hlídali nejlepšího hráče soupeře, kterým je náš kamarád v dresu soupeře Zdenál Polák, mladší bratr od fotbalového reprezentanta Honzy. Povolili jsme soupeři už jen čestný úspěch a dosáhli jednoho z historických vítězství. Děkovačka s fanoušky byla boží :)

soupeřASK
skóre2:3
střelciLesenský P. (1), Viskot M. (1)
muž zápasuMoravec  L.

Hned úvodní zápas naší 21. sezóny nabídl pěkné derby. Náš tradiční soupeř z ASK nás v minulém roce pěkně školil, o motivaci tak bylo postaráno. Hráli jsme výborně. Ukázala se sehranost ýmu z loňské sezóny. Kdybychom proměňovali šance, brali bychom tři body. Za stavu 1:1 nedal Mara Viskot penaltu (musíme fotbalistovi vysvětlit, že futsalová brána je menší) a naše další šance pochytal excelentní golman soupeře. K tomu připočtěme i nepřesné verdikty rozhodčích, kteří nám odepřeli jasnou penaltu na Lesenského a z chybně odpískaného faulu dával soupeř rozhodující gól 2 m,inuty před koncem. I tak jsme v power play sahali po vyrovnání, síla týmu je obrovská!